Середа

24.04.2019

18:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

П’ять кіл до перемоги
Екологічний круїз-турнір «Нас зібрала одна природа», присвячений Дню довкілля та Міжнародному дню Матері-Землі, організували 18 квітня директор міського центру культури і дозвілля Світлана Панченко та майстри виробничого навчання Людмила Ліщук та Мирослава Попович для учнів ДПТНЗ «Острозьке ВПУ».

Почався захід звуками мелодії пісні Юрія Рибчинського та Олександра Осадчого "Ти – Земле моя". Своє спілкування з учнями Світлана Іванівна розпочала тим, що говорила про природу – джерело краси, натхнення, почуття радості і навіть подиву. Чим вона багатша, красивіша, тим добріші люди, які мешкають там – резюмувала ведуча. А ще природа є джерело пізнання, матеріал для господарської діяльності, зміцнення здоров’я. Закінчуючи свій монолог вона закликала присутніх бути уважнішими до природи і вона обов’язково віддячить. Щоб зберегти здоровим наше довкілля, його потрібно знати і любити. Аби ще краще познайомитись з Україною, її чарівною природою власне, Світлана Панченко запропонувала всім відправитись у віртуальну мандрівку по нашій щедрій квітучій українській землі.

А потім розпочався сам екологічний турнір. Він складався з 5 кіл, по яких уявно пересувалися команди учасників. Оцінювали знання «інспектори екологічних наук», майстри виробничого навчання Людмила Ліщук та Мирослава Попович.

Під час розминки діти відповідали на запитання вікторини про життя рослин і тварин. «Овочеве коло» було присвячене добре знайомим продуктам харчування. Загадки на екологічну тему вимагали ґрунтовних знань учасників. Хитромудрі запитання містили «свої підводні камені», на які інколи наражалися команди. Неабияким пізнавальним змаганням був етап «Чи відомо вам, що…». А завершився захід бліц-турніром.

У перерві між колами, коли «інспектори екологічних наук» підраховували правильні відповіді, звучали пісні, була екологічно-рекламна пауза з експрес-інформацією про природу та екологію.

У підсумку після підрахунку голосів (на знімку) була визначена команда-переможниця. Та найголовніше, що присутні на заході дізналися багато цікавого про наш світ, зрозуміли, що природу треба берегти. Людина є її частинкою, тому у хворому, забрудненому середовищі вона частіше хворітиме, а при бездумній експлуатації природи може і взагалі зникнути з лиця Землі. Тож логічним був на завершення заклик посадити молоді деревця, дбайливо доглядати їх. Це дуже потрібно нинішнім, а ще більше майбутнім поколінням, життю на Землі.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 341 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]