Неділя

21.04.2019

21:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Пам’яті О. Лисяної присвячується
П'ятдесят сім років тому у невеличкому містечку Острог була відкрита музична школа. Саме тут, у єдиному професійному мистецькому закладі нашого міста діти мають можливість навчатись прекрасному – музиці, яка збагачує їх духовно.  

В актовій залі музичної школи зібралося чимало гостей, учнів та викладачів, щоб згадати людину, зірка якої спалахнула на небосхилі ще тоді, коли цей заклад щойно відкрився, людину, яка все своє життя присвятила дітям та мистецтву.

Такою була Олена Лисяна. Саме вона започаткувала клас фортепіано. Випускниця Варшавської консерваторії працювала вчителькою музики у школах м. Острога, Острозькому педучилищі, акомпанувала артистам районного Будинку культури та самодіяльному театру. За роки вчителювання Олена Степанівна прищепила багатьом людям любов до прекрасного, відкрила їм світ музики. Багато у вчительки є і послідовників. Її вчорашні учні сьогодні викладають у Києві, Одесі, Рівному, Луцьку, Житомирі, Нетішині та Острозі.

Все змінюється, як пори року. Вічною залишається тільки пам’ять…

З ініціативи викладачів фортепіанного відділу та за підтримки адміністрації вирішено І-ий відбірковий тур обласного конкурсу «Творчість юних», який відбудеться в м. Рівне 30-31 березня 2013 р., присвятити пам’яті Олени Степанівни Лисяної.

У першому турі є п’ять переможців. Почесне перше місце розділили між собою Іванна Примак (викладач Н. П. Балаушко) та Катерина Поліщук (викладач Г. П. Рудик), які будуть представляти школу в м. Рівне. Друге місце вибороли: Анна Пампощук (викладач С. М. Сікорська) та Яна Мельник (викладач В. В. Куришина), третє місце – Артем Вознюк (викладач Г. П. Рудик). Всі учасники конкурсу отримали відзнаки та подарунки.

На конкурс були запрошені дочка Олени Степанівни – Ірина Данилівна та онука Ольга Георгіївна, які дякували адміністрації школи та викладачам за організацію свята, за пам’ять про матір.

Галина РУДИК, викладач по класу фортепіано Острозької дитячої музичної школи
№12 від 23 березня 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 280 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]