Середа

24.04.2019

19:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Парламент здійснив політичне самогубство
День голосування за законопроект «Про засади мовної політики в Україні» в стінах Верховної Ради став днем політичного суїциду парламенту нинішнього скликання. Адже під час голосування депутати ухвалили цей законопроект без додаткового обговорення, не врахувавши понад 2600 поправок та з грубим порушенням Конституції та регламенту Верховної Ради.

На думку лідера партії «УДАР» Віталія Кличка, події у парламенті ще раз засвідчили, як зухвало в країні влада порушує права громадян, в тому числі право людей здійснювати владу в країні через своїх обраних представників.

«Адже сьогодні депутати не мали можливості обговорити скандальний законопроект і внести до нього бодай одну правку з 2600. А значить, не було враховано позицію, думку мільйонів українців», – сказав Кличко.

«Закон ухвалили в обхід регламенту, без розгляду в комітетах, без обговорення і врахування численних поправок, за зачиненими дверима, таємно від ЗМІ і громадян. Під час голосування спікер парламенту ганебно втік, щоб позбавитися сорому і бути, начебто, непричетним до того безчинства, яке відбулося у ВР, хоча насправді він і його «народна» фракція відповідають за це особисто, – вважає Кличко. – Стадія «кнопкодавства» для наших парламентарів була не останньою межею падіння. Виявилося, що вони настільки зневажають законодавчий орган, що готові власноруч його знищити».

Кличко переконаний: ті, хто сьогодні повністю проігнорували думку більшості українців, показали, що відчувають себе представниками якоїсь іншої країни, вони не цінують нічого українського. «Заради майбутнього провладного списку вони готові бездумно голосувати за будь-які провокативні питання, які роз’єднують країну. Це не політика, не законодавча робота, а безчинство із впевненістю у власній безкарності», – вважає лідер «УДАРу».

Кличко вважає, що вже ніщо не зможе реабілітувати політичну репутацію цього парламенту. Тому політик закликає депутатів від опозиційних сил скласти мандати і сконцентруватися на виборчій кампанії задля того, аби спільно змінити владу в країні.

«Треба скласти повноваження і йти до людей. Завдання перед опозицією – змінити владу, повернути незалежність українському парламенту. Цей парламент не має права на існування. Так буде чесно по відношенню до громадян України», – вважає Кличко.

Разом з цим ухвалення цього закону викликало бурю протестів по всій території України. Зокрема, в Рівненській області партійці УДАРу розпочали збір підписів під зверненням до Президента України з вимогою накласти вето на цей закон.

Як зауважив голова Рівненської обласної організації політичної партії УДАР Віталій Чугунніков, діюча влада продовжує розколювати суспільство. І сьогодні настав той момент, коли Президент має або підтвердити, що він Гарант Конституції та заветувати ухвалений антиконституційний закон, або ж разом з парламентом піти у відставку.

– Провладні депутати, ухвалюючи закон про мову, порушили цілу низку конституційних прав простих виборців, нас з вами. Це, зокрема, право людей здійснювати владу в країні через своїх обраних представників. В день голосування депутати не мали можливості обговорити закон «Про засади державної мовної політики» і внести до нього бодай одну правку з 2600. А значить, не було враховано позицію, думку мільйонів українців. Тому ми розпочали безстрокову акцію збору підписів під вимогою до Президента, як Гаранта Конституції, накласти вето на цей законопроект. Президент має або виконати свій конституційний обовязок, або разом з парламентом піти у відставку, – підкреслив Віталій Чугунніков.

На завершення він запросив усіх небайдужих мешканців Рівненської області долучитися до збору підписів та висловив переконання, що лише спільними зусиллями українці зможуть побороти сьогоднішню владу.

Володимир СІНЧУК
Просмотров: 374 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]