Вівторок

23.04.2019

08:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Партія «УДАР» розпочала бій за Україну
Нещодавно в Запоріжжі відбувся черговий, ІХ з’їзд, однієї з найбільших опозиційних партій нашої країни, партії «УДАР Віталія Кличка». Під час з’їзду майже тисяча делегатів з усіх куточків України ухвалили низку важливих рішень, зокрема, передвиборчу стратегію партії «УДАР». Її презентував лідер цієї політсили, відомий політик та громадський діяч Віталій Кличко.

За словами пана Кличка, сьогодні партію «УДАР» підтримує кожен десятий мешканець нашої країни, що накладає на партійців додаткову відповідальність за свої дії. Він підкреслив, що сьогодні партія ставить досить амбітні плани на майбутнє. Це, зокрема, боротьба із всеохоплюючою корупцією, яка стримує розвиток країни та веде до бідності, це наближення стандартів життя  до європейських стандартів, це інтеграція  України у євроспільноту, постійний діалог із суспільством, розбудова конкурентної економіки, рівні права для бізнесу, спрощення системи оподаткування, докорінне оновлення судової та правоохоронної систем, підтримка гуманітарної сфери тощо.

Для виконання цих завдань партія висуватиме своїх представників на вибори до Верховної Ради України, які відбудуться у жовтні – щоб змінити владу і у складі нової, демократичної команди здійснити в Україні необхідні перетворення.

– Це бій за Україну, який ми зобов’язані виграти! Перемога потребує зусиль кожного. Не дамо владі вкрасти наші голоси. Не продаваймо майбутнє України за гречку чи цукерки. Прийдіть на вибори, проголосуйте за своє майбутнє і не дайте його вкрасти! – закликав Віталій Кличко.

Разом з цим учасники з’їзду ухвалили звернення до громадян України, в якому закликали кожного мешканця країни не ігнорувати вибори, а активно взяти у них участь.

– Справа навіть не в тому, за кого проголосувати, а в тому, щоб зробити це. Інакше – голоси тих, хто не прийде, використають в актив влади, – зазначив Віталій Кличко на прес-конференції після з’їзду в Запоріжжі.

На з’їзді також вирішили, що партія «УДАР» братиме участь у виборчих перегонах самостійно, після чого у новоствореному парламенті приєднається до демократичних сил.

Щодо виборів у багатомандатних округах, то в партії цілком підтримують принцип «один округ – один кандидат вiд опозицiї», однак обирати єдиного опозиційного представника повинні не партійні лідери, а громада. «Попередній відбір кандидатів від опозиційних сил громадянами має відбуватися на основі незалежного соціологічного дослідження. Єдиним кандидатом від опозиції має бути той, хто  має найвищу підтримку виборців», – наголошується в Стратегії. 

Також в партії Кличка обіцяють колегам по опозиції дотримуватися принципу непоборювання і закликають партнерів діяти так само, адже єдиний опонент демократичних сил – чинна влада.

Окремим пунктом представники «УДАРу» відзначили, що ні за яких умов не створюватимуть альянсів із Партією регіонів та її сателітами. 

Особливу увагу «УДАР» приділяє роботі із молоддю – надією України. Для того, щоб підвищити організаційний рівень співпраці з молодіжними організаціями, щоб зробити спілкування із молодими людьми більш інтенсивним, у партії створено Молодіжне крило «УДАРу».

Серед інших питань порядку денного також було створення Координаційної ради партії, а також співпраця із громадським рухом ЧЕСНО. Делегати схвалили текст угоди та передали її представникам руху – для підписання.

Під час з’їзду представник координаційної ради руху ЧЕСНО Богдан Кавулич публічно презентував «критерії доброчесності», розроблені громадськістю, та зачитав текст угоди про співпрацю з політичною партією. Кавулич зазначив, що «УДАР» – команда  чесних людей, яка одна з перших підписує  угоду з громадським рухом, щоб у Верховну Раду потрапили заслужені, чесні  та порядні люди.

«Ця ініціатива виникла на  запит суспільства, яке потребує політиків  нової якості. Ми всі розуміємо, що більшості нинішніх  політиків,  як у виконавчій так і законодавчій владі, довіряти складно. Як представники  громадськості ми прагнемо оновлення  влади,  яка  прокладе шлях до європейської України», – заявив представник руху ЧЕСНО.

Володимир СІНЧУК
Просмотров: 335 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]