Середа

24.04.2019

15:31

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Патріотичне виховання необхідне для молоді

В Острозі осередок «Національного альянсу» («НА») проводить набір учасників до Всеукраїнської спортивно-патріотичної теренової гри «Звитяга-2015», яка відбудеться з 1 по 4 травня у Волинській області. 

Ситуація на сході України, сепаратистські настрої, українофобські висловлювання показують, що, хоч за останні два роки кількість патріотів зросла, але і досі є у нас люди, які не вважають Україну своїм домом та Батьківщиною. Патріотичне виховання молоді нині одне з основних завдань, які має ставити перед собою суспільство. Для цього Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний альянс» кожного року проводить спортивно-патріотичну теренову гру «Звитяга».

Не так давно осередок цієї організації був відкритий і в Острозі. Він діяв тут і раніше, але з часом припинив свою діяльність. І ось з кінця лютого знову працює в Острозі оновлений осередок «Національного альянсу». Зараз організація налічує близько 10 учасників, всі є студентами академії.

– «Національний альянс» – організація, яка побудована на засадах націоналізму та християнства, – розповідає керівник Острозького осередку «Національного альянсу» Юрій Устимчук. – Нашою метою є плекання нової української еліти, яка зможе очолити рух за побудову національної української держави. Організація вчить перш за все діяти, проявляти свої лідерські якості, але і вчитись працювати в команді. Усі переміни потрібно починати із себе. Ми прагнемо показати, що змін можна досягти лише тоді, коли кожен почне діяти та не буде байдужим. Через «НА» пройшли тисячі людей. Хтось з них зараз на сході України, хтось займає високі посади, були у нас і народні депутати.

На початку своєї діяльності альянс організував показ фільму «Нескорений» на честь 65-ої річниці з дня загибелі Романа Шухевича. Окрім того, є й багато інших проектів, якими займаються в організації. Це і мандрівка до Новомалина, також учасники долучаються до різноманітних акцій, які проводить «Національний альянс», зокрема, Всеукраїнський фестиваль української альтернативної музики «Бандерштат» та поїздка до Холодного Яру. Зараз осередок набирає бажаючих взяти участь у спортивно-патріотичній тереновій грі «Звитяга», яка цьогоріч буде проводитись вже вдесяте.

Гра присвячена бійцям «Національного альянсу», які раніше у ній брали участь, а зараз воюють на сході. «Звитяга-2015» відбудеться 1-4 травня у лісах Волинської області, де у минулому діяла УПА. Усі учасники будуть поділені на дві команди – сотні. Кожна з них намагатиметься заволодіти прапором іншої, що дасть сотні перемогу. Гра не є небезпечною, битись заборонено. Учасники повинні дотримуватись правил, за порушення яких їх буде дискваліфіковано. Суворо заборонено: вживати алкоголь, палити, нецензурно висловлюватись.

– Я давно хотіла взяти участь у «Звитязі», але отримала можливість лише цього року, – сказала член «Національного альянсу» Ольга Антощенко, яка цьогоріч вперше вирушає на «Звитягу». – Сподіваюсь, що все пройде чудово. Я хочу отримати досвід ведення боїв, хоч і несправжніх, адже ніхто не знає, яка ситуація складеться в Україні завтра, тому треба бути готовим.

Такі заходи необхідні не лише тому, що сприятимуть патріотичному вихованню та поширенню здорового способу життя, а й тому, що вчать молодь бути активною, розвивати громадянське суспільство. Якщо українці перестануть керуватись фразою «моя хата скраю», то вирішиться багато проблем у державі та й у навколишньому середовищі.

Яна БИСТРИЦЬКА

№ 17 від 25 квітня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 253 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]