Неділя

19.05.2019

23:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Педагоги – майстри сцени
У неділю, 31 березня, у районному Будинку культури проходив традиційний, вже VI, обласний зональний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності працівників освіти. Педагоги трьох південно-східних районів області показали свій талант у виконанні пісень, танців, декламуванні віршів.  

Цей захід планувалося провести ще три тижні тому, але сильні снігопади перекрили дорогу учасникам із сусідніх районів, тому було вирішено перенести огляд-конкурс на пізніший термін. І ось нарешті погода стала сприятливою, і в Острог завітали конкурсанти та журі.

Цього року судді після кожного виступу одразу ж виставляли оцінки, піднімаючи відповідні таблички, а ведуча оголошувала бали на кожній з них. Один із членів суддівської колегії вносив їх до комп’ютера, сумував і оголошував загальний результат. Незважаючи на це, підсумків доведеться чекати аж до наступного тижня, коли будуть підбиті результати аналогічних конкурсів у інших частинах області – Рівному, Сарнах і Дубно.

Першими на сцену РБК вийшли господарі – педагоги нашого міста. Співали пісні Анастасія Шевчук («Черемшина»), Василь Панасюк («Рідня») – педагоги ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Оксана Чумак із НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» декламувала власні вірші «Я голосую за мир» та «Життя не справедливе», а її колеги із того ж навчального закладу виконували пісні – Наталія Ярмолович («Я Роксолана» та «Такая я есть»), Олена Завадська («Душа»). Романтично і граційно станцювали «Вальс закоханих» Ярослав Слободян та Ольга Побережник із ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

А потім на сцену виходили гості нашого міста – педагоги Гощанського, Острозького, Корецького районів, а також ДПТНЗ «Острозьке ВПУ». Прекрасне виконання пісень, переважно рідною українською мовою, барвисті національні костюми, різноманітний репертуар справили дуже хороше враження не тільки на суддів, але й малочисельних глядачів.

Сніжана ТОКАРЄВА, студентка РДГУ
№14 від 6 квітня 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 414 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]