Середа

24.04.2019

15:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Перед початком ремонтів
Днями відбулася робоча нарада під головуванням заступника міського голови В. Мацуна із питань змін до містобудівного законодавства та підготовки освітянських закладів міста до проведення капітальних ремонтів.

На початку засідання головуючий поінформував присутніх керівників-освітян про те, що з 1 січня 2013 року вступають у дію нові штрафи за не введені в експлуатацію об’єкти будівництва – будинки, гаражі, дачні будиночки, які не мають технічних паспортів.

– Доведіть до відома ваших підлеглих, що варто у цьому році ввести в експлуатацію власні будинки, які збудовані самочинно (без документації) у період з 1992 по 2009 рік. На цей час за самочинно збудований будинок на власника очікує штраф від 170 до 850 гривень, а з наступного штрафи виростуть до 6800-8500 грн., – конкретизував В. Мацун. – Тобто варто поспішити із виготовленням необхідної документації, введенням житла в експлуатацію.

Далі головуючий перейшов до запланованих в 2012 році капітальних ремонтів освітянських закладів міста, які здійснюватимуться капітальними видатками бюджету. Пояснив, що для проведення майбутніх робіт потрібно, перш за все, зробити проектно-кошторисну документацію і провести експертизи проектів, а також мати свідоцтва на право власності на заклади.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства В. Мельник розповів про зміни, які торкаються майбутніх робіт у зв’язку з прийняттям Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Він познайомив з процедурою проведення робіт, розповів, як зробити дефектні акти, наголосив на важливості виготовлення проектної документації без порушень, проведенні експертизи з видачею відповідного висновку. Також підкреслив, що згідно законодавства право на будівництво та реконструкцію наступає лише після реєстрації декларації закладами освіти в інспекції ДАБК.

Були оголошені штрафи, які чекають керівників, виконавців, проектантів при порушенні виготовлення проектно-кошторисної документації, під час проведення робіт. Присутні обговорили окремі аспекти майбутніх ремонтних робіт. Наголошувалось на тому, аби їх виконували місцеві будівельники, щоб міська скарбниця наповнювалась податками.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 276 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]