Субота

20.04.2019

07:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Передплатна кампанія на 2013 рік розпочалася
Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" розпочало кампанію з передплати на періодичні друковані видання на 2013 рік.

Оплативши обрані видання, передплатники будуть регулярно та вчасно отримувати їх з доставкою у свою поштову скриньку. Для цього необхідно визначити будь-який зручний спосіб та час оформлення передплати: за телефоном/факсом, через Інтернет або у найближчому відділенні "Укрпошти" та обрати з каталогів місцевої, української або закордонної преси газети, журнали або книги, які цікавлять, сплативши їхню передплатну вартість. Оплата приймається як готівкою, так і безготівковим розрахунком.

Прийом передплати буде виконуватися за телефоном/факсом, через Інтернет – http://poshta.kiev.ua/isubscr.php, в усіх операційних залах поштамтів, відділеннях поштового зв'язку, у пунктах прийому передплати, а також безпосередньо поштарем на ділянці доставки, за Каталогами видань України, видань закордонних країн та місцевих видань. Для зручності клієнтів передплата триватиме до 15 грудня. Доставка видань виконується за вказаною передплатником адресою.

Ознайомитися з Каталогом видань закордонних країн на 2013 рік та Каталогом видань закордонних країн на перше півріччя 2013 року можна на сайті "Укрпошти", переглядаючи їхні електронні версії: http://poshta.kiev.ua/subscr.php.

Заступник генерального директора УДППЗ "Укрпошта" Геннадій Вовк зазначив, що вже четвертий рік вартість послуг з доставки періодики залишається незмінною:

– "Укрпошта" розповсюджує за передплатою близько 11 тисяч найменувань періодичних видань, тобто майже мільярд примірників на рік. При цьому тарифи на розповсюдження державних періодичних видань на 2013 рік вже четвертий рік залишаються незмінними. Для того, щоб отримати видання, необхідно оплатити його вартість, у яку входить вартість послуг зв'язку на розповсюдження та видавнича ціна.

Просмотров: 1107 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]