Середа

24.04.2019

15:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Перемога під егідою асоціації «Український ядерний форум»

Нещодавно приємна звістка надійшла з Києва: острожанин Олександр Шустерук став переможцем конкурсу журналістів, який проходив під егідою Асоціації «Український ядерний форум». 

На особистому рахунку журналіста Олександра Шустерука багато перемог у різних конкурсах. Він є автором низки культурно-мистецьких проектів, реалізація яких мала позитивний розголос у нашій державі та за її межами. Саме така діяльність нашого земляка була шість разів відзначена Національним проектом «Книга рекордів України». За підсумками 2007 року він став лауреатом Всеукраїнського конкурсу, який проводив Секретаріат Національної спілки журналістів України. Цьогоріч Олександра Шустерука було нагороджено відзнакою «Золота медаль української журналістики».

На конкурсі у Києві журі, до складу якого ввійшли представники мас-медіа, фахівці у сфері ядерної енергетики, оцінювали творчі доробки конкурсантів на тему «Розвиток ядерно-енергетичного комплексу – шлях до енергетичної незалежності України -2014». Позитивно були оцінені публікації Олександра Шустерука на екологічну тематику. В одній з його статей йшлося про дослідження водних та природних ресурсів у нашому регіоні. За словами переможця, ми живемо в унікальному краї, де збережено оази правічної природи. Нам можуть заздрити всі, кому нині доводиться перебувати на території масштабної індустріалізації. Але природні ресурси треба постійно оберігати. Саме цим опікуються працівники відділу охорони навколишнього середовища Хмельницької АЕС, про роботу яких він неодноразово розповідав на шпальтах різних періодичних видань.

Віктор ХЛУС

№ 50 від 6 грудня 2014 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 217 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]