Неділя

19.05.2019

23:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Перемога в обласному турнірі юних географів
На базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 першого та другого жовтня відбувся обласний турнір юних географів, у якому взяла участь команда Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія».  

Традиційно очолила команду вчитель географії закладу Інна Франчук. «Бої» проходили жваво, цікаво. Учасники команди Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»: Анастасія Хвойна, Софія Середюк, Софія Зоря, Юлія Ковальчук, Ірина Защик продемонстрували не лише ерудицію, але й вміння спілкуватися, дискутувати, аргументовано переконувати, висловлювати власні думки з приводу різних екологічних, демографічних та інших природних і соціально-економічних процесів.

Приємно зазначити, що наша команда дійшла до півфіналу і виборола ІІІ місце. Журі відзначило Софію Зорю як одного з кращих гравців турніру юних географів. Надіємось, що команда – переможець і надалі представлятиме наше місто в обласному етапі Всеукраїнського турніру юних географів.

Результати обласного етапу Всеукраїнського турніру юних географів показали, що в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» ведеться цілеспрямована робота з обдарованими учнями. Про це свідчать високі бали у півфінальному інтелектуальному змаганні.

Висловлюємо подяку за високий професіоналізм, компетентність, вагомий внесок у справу виховання молодого покоління педагогам, які доклали зусиль до даної перемоги.

Наталія РАЧУК, методист методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради
№41 від 12 жовтня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 317 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]