П'ятниця

26.04.2019

16:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Перемогла місія коляди
Добром, щирістю та дзвінкими віншуваннями ознаменувався цьогорічний 9-ий міський конкурс колядок і щедрівок „Ой, радуйся, земле”. Він проходив у Острозькій дитячій музичній школі і був присмачений солодкими подарунками всім учасникам від Острозької міської ради.

Відкрили свято ведуча Світлана Панченко і Юлія Степанюк, які закликали учасників наколядувати присутнім в залі доброти, здоров’я, чесності і радості. Із завданням колядники справилися достойно, адже зал слухав усіх з оплесками та підтримкою. Уважним було і журі, яке очолила директор музшколи Валентина Кузьменко. Але визначити одного переможця було складно, зважаючи на різноманітність показаних виступів. Тому перше місце присудили колективу школи №3 Острога (керівник Алла Кібєрєва, фото 1), хору музичної школи (керівник Тетяна Єсіпова, фото 2) та наймолодшим учасникам – дуету бандуристок у складі Анастасії Криницької та Вікторії Яцюк (фото 3). Друге місце розділили ансамбль ”Співаночка” (керівник Інна Хмарук) і колектив гімназії (керівник Ольга Скрипка), третє місце у колективу школи №1 Острога (керівник Людмила Хома).

Вручаючи відзнаки учасникам, голова журі зазначила:

– У порівнянні з минулими роками рівень учасників зріс. Кожен колектив сьогодні потішив нас своєю оригінальною родзинкою. Так, вертеп, продемонстрований третьою школою, вразив артистизмом і професійністю виконання, хор прозвучав як дзвіночки, ансамбль „Співаночка” запам’ятався чистотою вокалу і оптимізмом виконання. Особливим завдяки поєднанню польської і англійської мови був виступ учнів гімназії, дует найменших учасників порадував старанністю, а учні першої школи – складним акапельним виконанням. Але я переконана, що сьогодні перемогла місія коляди – місія дарування добра, радості, притаманна українським традиціям. За це ми вдячні усім учасникам конкурсу.

До слів подяки приєдналась і Світлана Панченко, яка запросила усіх юних артистів на наступний, ювілейний, десятий конкурс „Ой, радуйся, земле”.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 436 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]