Четвер

25.04.2019

18:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Перемогти допомогло кохання
Ми вже розповідали, а по суті, анонсували, про гру острожанина Юрія Дубінчука у телешоу «Куб», яке транслюється каналом СТБ. І ось два тижні потому у боротьбу за нагороду вступив нетішинець Андрій Сєрко. Безумовно, приємно, що мешканець найближчого нашого міста-сусіда вперше за історію української версії у 10-й програмі зумів пройти всі складні завдання і виборов головний приз – 250 тисяч гривень. Як з’ясувалося, чоловік дуже старався і переміг – але не для себе…

З розповіді Андрія я дізнався, що він пройшов той самий шлях, що і острожанин – кастинг, запрошення на зйомки. На грі у столиці його підтримували кохана дівчина Яніна, батько Володимир Андрійович, сестри: Даша його рідна та подруги – Віка. Після представлення групи підтримки, на традиційне запитання ведучого, як буде витрачати гроші, зал дізнався про мету з якою приїхав нетішинець у Київ – виграти гроші для лікування майбутньої дружини...

Ще п’ять років тому 17-річна Яніна Василевська, активна учасниця танцювального колективу, спортсменка, борець самбо, зазнала незначної травми. З часом не вилікуване запалення переросло у хворобу, яка прикувала дівчину до інвалідного візка. Два роки тому герой передачі і хвора дівчина на дні народження спільної знайомої познайомились, покохали одне одного і тепер мріють про одруження.

Пригадуючи складні перипетії боротьби з "Кубом", Андрій не приховує, що дуже ретельно готувався до випробування. Неодноразово переглядав про­граму у телевізорі і в Інтернеті, знав які якості потрібні для перемоги, чого чекати. Часу на це було вдосталь, бо з недавніх пір досвідчений монтажник-зварювальник не може знайти підходящої роботи. Неабияк підготовці до гри, а потім і загальній перемозі, сприяла фізична підготовка. Ще зовсім недавно він грав у чемпіонаті Хмельницької області з футболу за команду свого міста, в дитинстві займався боксом. До речі, неодноразово грав і з острожанами у футбол у Нетішині та Острозі. Він каже, що знав про успіх Юрія Дубінчука, що безумовно надихало, і хотілося не тільки повторити його результат, але й перевершити.

Андрій каже, що перебування у «Кубі» створює зовсім інші, неочікувані враження, зрештою зйомка камерами також непідготовленій людині неабияк заважає зосередитись. Лише з другої спроби нетішинець впорався із стартовою грою «Зона зупинки», втративши одне «життя» (право на помилку – їх дається 9). Таким чином було виграно першу тисячу. Нібито легко – без втрат, а насправді зовсім не так, йому далися ігри «Інтервал» (5 тис.), «Транспортування» (10 тис.). Гра «Переслідування» (20 тис.), була для нього невідомою, втративши одне «життя» з другої спроби і з нею впоратися. У грі на 50 тисяч «Залп», коли 10 «гармат» вистрілили 10 кульками і серед них необхідно було побачити і впіймати одну білу, герой моєї розповіді також з першої спроби впорався із завданням.

Два останні випробування були дуже складними. Зокрема, у боротьбі за 100 тисяч «Вавилон», коли незворушність Андрія почала вже дратувати «Куб», він використав вільну спробу і взяв спрощення завдання. Навіть з цим дуже важко, лише з 3 спроби вдалося збудувати вежу, матеріалом для якої служили 8 тонких, але високих скляних блоків, встановлені один на інший вертикально. «Будівля» мала простояти не менше 3 секунд.

У останній грі, за правилами повторювалась одна вже з пройдених, але ускладнена. Випав ускладнений варіант гри «Інтервал». Необхідно було влучити в ціль двома кульками за 0,25 сек. У першій спробі Андрій Сєрко не влучив у ціль, у другій не вистачило 0,3 секунди, у третій – знову промахнувся, помінявши тактику, в передостанні спробі виконав завдання за 0,30 сек. І ось кульмінаційний момент гри, остання спроба – або все, або нічого. Помітно, що хлопець зосереджений. І ось як із кулемета він жбурнув обидві кульки у ціль. Після короткої паузи, під час якої запанувала неймовірна тиша, куб висвітив переможний результат – 0,24. Це – перемога. Зопалу Андрій цілує стінку куба і підлогу, його вітає першим Андрій Чмерковський, зал шквалом оплесків вітає першого фіналіста і переможця за всі три сезони. У Яніни на очах сльози радості, батько і сестри гаряче аплодують. Перший вагомий внесок на лікування дівчини зроблено. Та це не все. Зусиллями телеглядачів на хірургічну операцію в Ізраїлі (необхідно більше 50 тис. доларів США) телеканал СТБ зібрав Яніні Василевській, на момент написання цієї статті, більше 65 тис. гривень і продовжує це робити далі.

– Важко описати все те, що я пережив у тій грі, – каже Андрій Сєрко. – На кону стояв не просто виграш значної суми, а здоров’я дівчини. Думаю, що саме кохання, щира підтримка залу допомогли мені перемогти. Безумовно, я щасливий, що вдалося не розчарувати тих, хто вболівав і підтримував мене.

– Тепер найбільшою моєю мрією є станцювати вальс на нашому весіллі, – додає розчулена перемогою і допомогою телевізійників Яніна Василевська. – Перемога, а також допомога людей роблять цю мрію близькою до реальності…

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 340 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]