Субота

20.04.2019

23:33

Переможцем став СК «Академія»
Минулої суботи і неділі відбулись останні матчі відкритого чемпіонату Острозького району з міні-футболу. За їх підсумками визначився переможець і призери. Кращі команди і гравці отримали нагороди, а ті, хто поступився – побачили, як треба грати.

Матч гідний фіналу – так з упевненістю можна сказати про перший півфінальний двобій між командами сіл Вельбівне і Грем’яче. Думаю, що на результат поєдинку між ними вплинуло те, що грем’яцька команда на поєдинок у суботу вийшла в дещо ослабленому складі. Звісно, не можна скидати з рахунку величезної жаги до перемоги, їх несамовитий бойовий настрій, що у сумі й допомогло ФК «Вельбівне» здолати дуже грізного суперника. А почали матч обидві команди дуже обережно. За кілька перших хвилин з’ясувалося, що грем’яцька команда обрала дещо дивну тактику гри. Їх голкіпер (за 40 хвилин гри їх було два) регулярно виходив далеко з воріт і брав участь у атаках. Мені здається, що це не надто допомогло команді, а ось 3 голи грем’яцькі футболісти пропустили саме тоді, коли вартовий воріт не зумів вчасно повернутись на своє місце. У першому таймі рахунок відкрила вельбівненська команда (правда перед цим вони забили гол і судді його не зарахували). Під час виконання штрафного грем’яцькі футболісти зуміли відігратись і на перерву команди пішли за нічийного рахунку. У другому таймі ФК «Вельбівне» забило у ворота ще 4 м’ячі, на що суперник відповів лише 1 голом. У підсумку рахунок 5:2 і в фінал пробилися вельбівці.

Їх суперник визначався у матчі між СК «Академія» і ФК «Хорів». Вища індивідуальна майстерність університетської команди швидко втілилась у забиті м’ячі. У підсумку «Академія» перемогла із великим рахунком 12:1. Мало чим відрізнялася гра хорівчан із командою із села Грем’яче. Рівненські легіонери таки на голову вищі за простих сільських хлопців і це підтверджується результатом 12:1. У підсумку команда Грем’ячого здобула бронзові медалі чемпіонату.

У головному матчі, де визначався чемпіон між ФК «Вельбівне» і СК «Академія» було все: і забиті голи, і пристрасті, і нещадна боротьба, і навіть образи. У першому таймі вже на початку 2 хвилини матчу університетська команда змогла відкрити рахунок. З глибини поля послідував навіс у штрафну площадку вельбівців. Воротар м’яч відбив, але гравець університетської команди першим підоспів до м’яча і послав його у сітку воріт. Десь на 15 хвилині була стрімка контратака острожан, яка закінчилась взяттям воріт ФК «Вельбівне». Потім знову кілька реальних можливостей втратила сільська команда, щонайменше двічі м’яч міг побувати у воротах острожан, але м’яч вперто «оминав» сітку воріт, то в штангу потрапляв, то перекладина ставала на його шляху, неточно пробили нападники, і воротар «гав не ловив» – займав саме ту точку, куди летів шкіряний. У підсумку перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь міських футболістів.

У другій половині гри вельбівці помітно активізувались, але на другій хвилин 2 тайму їх воротар не встиг повернутись у ворота і острожанин, який опинився першим біля м’яча, майже з центра поля послав м’яч у сітку воріт ФК «Вельбівне» – 0:3. Але від пропущеного гола сільська команда не знітилася, а, навпаки, підвищила тиск і зуміла відквитати два м’ячі (десь на 14 і 18 хвилинах другого тайму). На більше обом командам не вистачило часу. У підсумку перемогу у цьому матчі святкував острозький СК «Академія» (3:2), який і став чемпіоном відкритої першості Острозького району з міні-футболу 2012 року (на знімку).

Медалі і грамоти переможцю та призерам, кубки командам, нагороди кращим футболістам (кращий гравець – Сергій Герус, воротар – Сергій Базилюк-Котович (обидва – СКА «Академія»), захисник – Валерій Шипуков (ФК «Грем’яче»), нападник – Віталій Груша (ФК «Вельбівне») вручив голова Острозької райдержадміністрації Василь Дума та начальник відділу з питань фізичної культури і спорту РДА Дмитро Білюк. Вітаємо острожан із перемогою!