Субота

20.04.2019

08:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Переможців нагородили, але конкурс продовжується
Яскрава вистава, мильні бульбашки, сріблясте конфетті та безліч гарних подарунків. Так пройшло нагородження переможців сімейного конкурсу для дітей та їхніх батьків «Козацькому роду нема переводу». Свято для дітлахів провели 16 вересня у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі. Але, як запевнили організатори, конкурс триватиме до 15 жовтня. І ті, хто цього разу залишились без призів, мають шанс отримати нагороди в другому етапі конкурсу з дослідження родоводів.

Зала театру була вщент заповнена переможцями конкурсу, їхніми родинами та друзями. Цей й не дивно,­ адже на конкурс надійшло більше трьох з половиною тисяч робіт. Організатори, побачивши таку кількість робіт, прийняли рішення збільшити кіФлькість подарунків вчетверо, щоб нікого не засмутити. Але безумовно журі, яке і обирало переможців, також могло помилитися, тому Олексій Хахльов і вирішив продовжити конкурс, але тепер щоб переможців обирали люди.

Усі учасники конкурсу переконані, що він об’єднав не тільки талановитих дітей, але й допоміг зблизити цілі родини. Зокрема, батько 9-річного Олександра Василь Жуковський із Острога зауважив, що ціла родина згуртувалась, аби допомогти юному досліднику. І як результат приз – новенький велосипед.

– Син просто таки занурився у вивчення свого родоводу, розпитував, цікавився, – розповідає тато хлопчика Василь Жуковський. – Були справжні пошуки та дослідження. Це хороший досвід, адже для виконання конкурсної роботи довелось поєднати розумову та фізичну працю. Цей конкурс для нас став спільним сімейним проектом, а дитина замість того, щоб сидіти перед комп’ютером займалась корисною справою. Олексій Хахльов та його команда зробили чудове нагородження. Незвичайна та цікава вистава сподобалась як дітям, так і дорослим.

Для збору інформації про свій рід, 10-річний Дмитро Іванів навіть телефонував до прабабусі, яка живе у Макіївці Донецької області. Зусилля не пройшли даремно, адже у підсумку хлопець з Острога виграв сучасний ноутбук.

– Вразило, що так багато дітей брало участь у конкурсі. Це дуже позитивний момент, – зауважує батько Дмитра Василь Іванів. – Приємно, що Олексій Хахльов збільшив кількість призів, щоб більше діток отримали свою винагороду за хороші роботи. Усі батьки, які були на нагородженні, відмітили високий рівень організації. Ніхто не залишився обділеним. А наша родина вже взялася за виготовлення ще одного дерева родоводу, яке стане гордістю нашої родини.

10-річний острожанин Владислав Малецький за час проведення конкурсу не тільки вивчив історію свого роду, але й пригадав граматику. А його 4-річна сестричка Вікторія навчилась малювати, – переконана їхня мама Тетяна Малецька.

– Конкурс однозначно корисний, бо діти більше часу провели зі своїми рідними, відвідали своїх дідусів та бабусь, – наголошує Тетяна Малецька. – До того ж, це були осмислені поїздки, а не тому, що батьки так захотіли. Участь та перемога у цьому конкурсі це ще й певне самоствердження для дітей, адже тепер вони чогось досягли в очах своїх однолітків. Такий успіх має стати для них мотивацією до нових перемог. Ми вдячні Олексію Хахльову, що організував цей конкурс, який зблизив нашу родину. Вся організація була на найвищому рівні, і велосипед нам сподобався.

Радіє сучасному ноутбуку і 17-річна Оксана Гудкова із міста Острог. Її мама Вікторія Гудкова каже, що дівчина увесь свій вільний час присвятила підготовці до конкурсу.

– Донька і раніше робила подібні дослідження, але цього разу майже місяць спілкувалась з усіма родичами, їздила до дідуся у Білу Церкву, – розповідає Вікторія Гудкова. – Дослідила сім поколінь нашої родини. Конкурс чудовий, патріотичний, яскравий. Організатори постарались на славу.

Конкурс та нагородження справили незабутнє враження на маму 13-річної Софії та 12-річної Дарії Олену Пиріг. Родина з Острога вважає, що тема дослідження родоводу зараз актуальна, як ніколи.

– Вивчати свою історію, знати, ким були твої рідні потрібно завжди, – наголошує Олена Пиріг. – Сьогодні ж це робити особливо корисно, адже потрібно підняти національну свідомість та патріотизм молоді. Ми у захваті від конкурсу. Дякуємо його організаторам та Олексію Хахльову. Дівчатам дуже сподобались призи – ноутбук та можливість поїхати в аквапарк.

– Конкурс на нагородженні не закінчується, – стверджують організатори. Вже найближчим часом буде підготовлена виставка робіт учасників, яка мандруватиме районами Рівненщини. За допомогою голосування простих людей буде визначено переможців у номінації «Призи глядацьких симпатій». Організатори закликають батьків та учасників конкурсу активно голосувати разом зі своїми друзями та знайомими. Тож всі, хто прислали свої роботи на конкурс, знову можуть очікувати на чудові подарунки. Тому гасло конкурсу яскраво ілюструє атмосферу свята. Надія Є!

Діана РУДЕНКО
Просмотров: 752 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]