П'ятниця

19.04.2019

17:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Перевіряли готовність до дій в надзвичайних ситуаціях
Упродовж трьох днів, з 19 до 21 червня, в Острозі і районі, згідно затвердженого плану, головою облдержадміністрації, комісією Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Рівненській області проводилась контрольно-інспекторська перевірка щодо реалізації заходів державної політики в сфері цивільного захисту населення, запобігання надзвичайним ситуаціям, готовність дій місцевої влади і територіальних систем єдиної системи цивільного захисту до роботи в складних умовах.  

Робота комісії розпочалася із зустрічі її членів з керівниками підприємств, установ та організацій Острожчини, яка відбулась у залі засідань Острозької районної ради. Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Лисий представив голову комісії, розповів про роботу, яку слід всім спільно провести за короткий час. Наголошувалось також на тому, що останнім часом погодні і кліматичні умови стають важко прогнозованими. У будь-який час може з’явитись сильний вітер, буря, град, грози, повінь, засуха, взимку, а то й весною – величезні снігопади, заметілі, ожеледиця, обледеніння. Звичайно, краще щоб їх не було, але до таких надзвичайних ситуацій, а також техногенного походження, потрібно завжди бути готовими, щоб забезпечити нормальні умови життя людям.

Голова комісії, майор служби цивільного захисту Олег Панюк у своєму виступі представив членів комісії, а також проінформував присутніх про надзвичайні ситуації впродовж останнього року на Рівненщині, про роботу рятувальників, а також про указ Президента України від 23 грудня 2013 року, яким ліквідовано Міністерство з надзвичайних ситуацій та Державну інспекцію техногенбезпеки. Шляхом їх злиття створено Державну службу з надзвичайних ситуацій.

У п’ятницю, 21 червня, у тому ж приміщенні райради відбулася підсумкова зустріч членів комісії з керівниками підприємств, установ та організацій Острожчини. Привітавши присутніх із Днем державної служби, голова комісії зачитав довідку про результати перевірки міста і району. Крім аналізу роботи міської та районної комісії з надзвичайних ситуації та цивільного захисту населення, окремих установ та організацій краю, зверталась увага на недоліки та упущення у роботі, пропонувались шляхи покращення ситуації. Найчастіше давалась оцінка стану справ – відповідає вимогам, або обмежено відповідає вимогам. Тобто, у цілому системи цивільного захисту міста і району готові до дій у надзвичайних ситуаціях природного чи техногенного походження, але є проблеми, над якими слід спільно працювати і владі, і громаді.

Іван МОЧЕРНЯК
№26 від 29 червня 2013 р. Категория: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Просмотров: 264 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]