Субота

20.04.2019

07:26

Перша гра сезону – переможна
Минулої неділі, 20 травня, стартував чемпіонат Острозького району з футболу у першій лізі. ФК «Острог» екзаменував на стадіоні НаУ«ОА» новачка дивізіону – верхівський «Оріон». За спекотної погоди гра була цікавою. Острожани здобули першу перемогу, а дебютант показав себе вольовою командою, яка битиметься за перемогу до останньої секунди поєдинку.

Після свистка судді острожани відразу, без розвідки, кинулися в атаку. Але в перші хвилини гри м’яч знаходився в основному у районі центрального кола. Острожани пресингували і швидко перевели гру на половину суперника, не даючи йому організувати атаку. На початку гри запам’ятався штрафний неподалік воріт сільських футболістів і сильний, але не точний удар по їх воротафх. Було помітно, що острожани діють дуже активно, налаштовані на перемогу. Кілька разів через неточні передачі м’яча зривались перспективні атаки, які могли призвести до взяття воріт. Гол, як кажуть, назрівав. Десь на початку 5 хвилини острожани неподалік штрафної верхівчан відібрали м’яч, був пас в район 11-метрової позначки і звідти Павло Лукасевич точно пробив у лівий від воротаря кут. Після взяття воріт острожани продовжували атакувати, але лише раз, на 37 хвилині, зуміли відзначитись, коли захисник відібрав м’яч майже біля свого кутового прапорця, миттю його переадресував по флангу вперед. В районі штрафного майданчику його прийняв Андрій Кравчук і технічно переграв захисника та воротаря, і вже у порожні ворота забив м’яч – 2:0. Правда, верхівчани апелювали до арбітра, мовляв, було положення поза грою, але той таки зарахував гол, на мою думку справедливий – хоча і спірний. Після цього сільські футболісти змушені були вдруге починати з центру поля.

Другий тайм суттєво відрізнявся від першого. Верхівчани дещо вирівняли гру, активніше діяли у відборі м’яча і атаках, за дуже жаркої погоди виглядали трохи свіжішими, ніж острожани, і в порівнянні з першим таймом більше перебували на половині поля ФК «Острог». Атакуючи, сільські футболісти не завжди встигали вчасно повернутися на свою половину поля і Олег Петрук та Андрій Кравчук (кращі гравці, на мою думку) флангами проривалися і створювали гольові ситуації, але, на жаль, збільшити рахунок острожани так і не змогли. Натомість верхівчани під час штрафного на 7 хвилині другого тайму зуміли відквитати один гол. У підсумку з рахунком 2:1 острожани у першій грі сезону святкували перемогу. Бажаємо їм і в наступних матчах перемог, гарної гри і більше глядачів на міському стадіоні.