Неділя

19.05.2019

23:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Перші кроки до Олімпійських висот
Вже багато років поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України організовують Всеукраїнський Олімпійський тиждень, в рамках якого щороку проводиться Олімпійський урок.  

В Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Олімпійський тиждень уже став традиційним, і щороку до його проведення долучаються школярі із великим завзяттям. Цього року Олімпійський тиждень у школі тривав з 9 до 13 вересня.Розпочав його, показавши своїм виступом приклад всім іншим учням, центр учнівського самоврядування «МАКСИМУМ», який підготував інформаційну передачу по шкільному радіо на тему «Історія Олімпійського руху в Україні».

Також було проведено тематичні уроки під гаслами «Стань в ряди Олімпійців», «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру», «Історія – є, майбутнє – твоє». Основна мета таких уроків – пропаганда здорового способу життя, популяризація спорту та поширення Олімпійського руху серед учнів.

В рамках тижня проходив конкурс малюнків на тему «Ми і спорт», який завершено виставкою – тож усі бажаючі мали змогу милуватися обраними зразками творчості найталановитіших школярів.

Долучилися до проведення Олімпійського тижня вчителі фізичної культури, які робили усе можливе, щоб залучити до занять спортом школярів усіх вікових категорій: для учнів 6-7 класів проведено змагання «Старти надій», восьмикласники змагалися у комбінованій естафеті, а учні старших класів випробовували свої навички з міні-футболу.

Олімпійський тиждень надав учням змогу не тільки долучитися до світу сучасного спорту, але й згадати минуле шляхетної спортивної традиції, показати себе на високому рівні у фізичній підготовці – тож нікого не залишив байдужим. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі.

Каріна БОНДАРЧУК, учениця 10-Б кл., президент центру учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1
№38 від 21 вересня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 238 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]