Понеділок

20.05.2019

06:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Перший виступ
Святково прибрана сцена, вщент заповнена глядачами актова зала. Хвилюються вчителі, хвилюються артисти. В музичній школі неабияка подія - свято першого виступу. А головні учасники дійства - першокласники - розгублено дивляться в зал, оченятами шукають рідні обличчя мам, татусів, бабусь, дідусів. Менш як три місяці тому, 1 вересня, цим дітлахам гостинно відчинила двері музична школа.

Три місяці наполегливих занять, праця вчителів, батьків, самих дітей дали гарний результат. Всі учні першого класу вже вправними руками виконали свої перші твори на сцені актової зали школи.

Виступам дітей передувало казкове дійство, підготовлене учнями старших класів. Цвіркунець Кузя (Роман Кузьменко) завітав у казкову музичну школу. Там вчителі (учні Людмила Остапчук, Катерина Поліщук, Валерія Мартинюк, Аліна Ющук) намагались навчити Кузю гри на різних музичних інструментах. Але наш герой не захотів прикласти зусиль, аби опанувати гру хоча б на одному інструменті, і вирішив, що краще йому погуляти. І тільки коли він прослухав виступи наших першокласників, зробив для себе висновок:

"Мені так сумно, ледь не плачу.

Я зрозумів, що я ледачий.

Але навчатись так цікаво.

І музика така ласкава.

Я хочу вчитися у вас.

Візьміть, будь ласка, в перший клас."


Ведучі свята Олександра Хахльова та Ірина Симонович зачитали дітям наказ від випускників школи. А в ньому - настанови, як стати хорошим учнем музичної школи.

Настала урочиста та хвилююча частина свята. За хороші успіхи та гарну гру всіх першокласників нагородили почесними медалями учнів Острозької дитячої музичної школи.

Закінчилося свято веселою пісенькою у виконанні учнів першого класу.

Від імені вчителів школи вітаємо дітей та їх батьків з вдалим початком навчання. Попереду буде все: і успіхи, і розчарування, і тріумфи, і невдачі, адже шлях в мистецтво тернистий і нелегкий.

Всім відомо, що хороший посів дає гарний врожай. Тому ми впевнені, що ці учні будуть вражати нас своїми успіхами та досягненнями, що серед них ростуть майбутні лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Інна ХМАРУК, заступник директора з навчально-вихов
Просмотров: 299 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]