П'ятниця

19.04.2019

09:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Під час канікул побували в Луцьку
Кожен школяр мріє про канікули. Наш 5-А клас також чекав цієї миті. І несподівано наш класний керівник Марина Володимирівна запропонувала організувати поїздку в Луцьк. Побачити визначні місця – мрія кожної людини. Тому ми, звісно, із задоволенням відправились у подорож.  

Розпочалась подорож із урочистого відкриття – гімну гімназії. Коли приїхали у Луцьк, наша цікавість була безмежною. Ми завітали у розважальний комплекс «Тік і Ток». Нам дуже сподобалися атракціони, круті гірки, а також басейн із незліченною кількістю кульок різних кольорів.

Після виснажливих розваг ми потрапили на вулицю Шопена, де на розчищеному від дерев невеличкому майданчику несподівано для нас з’явилися танки, зенітні ракетні комплекси, БТРи, гармати і навіть літаки. Бойову техніку, за розповідями гіда – Тетяни Никифорівни, доставили сюди з військових частин, де вона, за винятком старого, ще воєнного танка Т-34 та кількох гармат, нещодавно була на озброєнні.

Випробувавши себе у ролі військових, ми відвідали справжній «дім чудес». Це аптека, яка працює з 1845 року по сьогоднішній день. В цій аптеці-музеї збережений старовинний інтер’єр, меблі та інструменти, давні рецепти та документи. Унікальний експонат аптеки – гербарій лікарських трав 1942 року.

Нас здивувало і те, що місто Луцьк – це місто мирного співіснування церков та монастирів різних віросповідань. Ми побували у Петропавлівському костьолі, де свого часу діяла найбільша релігійна школа на Волині, лютеранській кірсі, яка була побудована у 1906 р. на кошти церковної німецької громади.­

Позитивні емоції подарував нам «будинок з химерами» скульптора Миколи Голованя, якого в народі називають українським Гауді. Перед будинком нам посміхався кам’яний сад зі звірів, птахів та людей. Дивлячись на луцький дім з химерами, наші руки самі так і тягнулися до фотоапаратів.

Ми побували і біля будинку Косачів, де жила сім’я Лесі Українки. Новими враженнями полонив наші серця символ міста Луцька – Луцький замок, який був побудований князем Любартом, тому його ще називають замком Любарта. Це була резиденція князів. В середині замку знаходяться житлові будинки, єпископські та шляхетські. У підземеллі похований сам князь Любарт. Ми побували у музеї дзвонів, кераміки та живопису.

Анна ЛАВРЕНЮК, староста 5-А класу Острозького НВК «Школа I-III ст.-гімназія»
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 289 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]