Понеділок

20.05.2019

00:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Підбили підсумки, нагородили кращих
У понеділок, 27 серпня, у актовій залі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася конференція педагогічних працівників навчальних закладів міста, яка давно вже стала традиційною. У ході її роботи підбивали підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти минулого 2011/2012 навчального року, намічали завдання на новий, який урочисто розпочався сьогодні, говорили про досягнення і проблеми освітянської галузі Острога, нагороджували кращих педагогів.

Після реєстрації учасників, відкриття конференції педагогічних працівників міста, представлення гостей, оголошення порядку денного та регламенту із доповіддю «Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти у 2011/2012 навчальному році та завдання на 2012/2013 навчальний рік» виступила начальник відділу освіти виконкому Острозької міської ради Людмила Кухарук. Вона аналізувала навчальну і виховну роботу у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах міста, наголошувала на їх успіхах, проблемах, завданнях у поточному році, пропонувала шляхи їх вирішення, називала кращі колективи, учнів та ­вчителів.

У ході обговорення доповіді виступали: учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Наталія Кобетяк – говорила про організацію навчання першокласників в умовах змін у початковій школі; завідувач дошкільного навчального закладу №2 «Веселка» Тетяна Угрин – повідала присутнім про наступність у роботі дошкільного закладу та початкової школи в умовах впровадження нових Державних стандартів дошкільної та початкової освіти; учитель історії навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Лариса Конончук – виступила із темою «Розвиток інформаційної компетенції учителів гуманітарного циклу для творення особистісно-розвивального середовища дітей (науково-краєзнавча робота в школі від традиціоналізму до інновацій)»; заступник директора з навчальної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Світлана Олійник – оприлюднила модель ефективної системи науково-методичної діяльності педагогів в умовах інноваційного розвитку освіти; учитель біології ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Тетяна Дячук – ділилася думками про конкурентноспроможність учителя в умовах сьогодення та про свою участь у конкурсі «Кращий педагог»; голова ради Острозької райміської профспілки працівників освіти і науки України Юрій Марунченко – вів мову у своєму виступі про соціальне забезпечення педагогів, необхідність належної оплати їх праці, пенсійного забезпечення, дотримання державою законодавства щодо соціального захисту педагогів, закону про профспілки та ін. Острозький міський голова Олександр Шикер привітав освітян із початком нового навчального року, побажав їм успіхів, здоров’я, Божого благословення і натхнення у благородній справі. Він сердечно подякував освітянам міста за відмінну підготовку шкіл та садочків до нового навчального року, наголосив на важливості праці вчителів у справі навчання і виховання підростаючого покоління, пообіцяв всемірне сприяння міської ради у нелегкій праці освітян.

Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу освіти, одноголосно було прийнято ухвалу конференції педагогічних працівників міста, де передбачається реалізувати впродовж 2012/2013 навчального року більше ніж 20 важливих завдань для покращення системи освіти в нашому місті.

На завершення відбулося нагородження педагогічних працівників. Цю приємну місію було доручено Острозькому міському голові Олександру Шикеру та начальнику відділу освіти виконкому Острозької міської ради Людмилі Кухарук. Почесною грамотою управління освіти і науки Рівненської ОДА нагороджено учителів ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Нелю Зеленчук, Наталію Ющенко, Нелю Остапчук; вчителів Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» – Інну Франчук, Ольгу Скрипку, Оксану Руду; методиста методичного кабінету відділу освіти виконкому міськради – Євгенія Шепелюка. Грамотами відділу освіти міськвиконкому нагороджені педагогічний колектив ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (директор Руслана Лазарчук), колектив ДНЗ №2 «Веселка» (зав. Тетяна Угрин), (обидва – за підсумками рейтингової оцінки діяльності навчальних закладів у 2011/2012 навчальному році та за перше місце у міському огляді-конкурсі на найкращий заклад у своїй номінації); вчителі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Ніна Ярмольчук, Наталія Кобетяк, НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» – Тетяна Прокопчук, Сергій Хоровський, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – Світлана Шепелюк; вихователі – ДНЗ №1 «Ромашка» – Галина Іванцова, Світлана Марченко, ДНЗ №2 «Веселка» – Людмила Шевчук, Тетяна Корнійчук. Також було вручено диплом лауреата Національного конкурсу шкільних газет творчій групі газети «Перспектива» НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» (педагог-організатор Марина Кримінська). На такій приємній ноті завершила свою роботу цьогорічна конференція педагогічних працівників нашого міста.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 378 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]