Неділя

21.04.2019

21:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Підбили підсумки роботи
Для підбиття підсумків роботи острозької міліції за 9 місяців цього року у приміщенні Острозької РДА зібрався особовий склад міського відділу та високопоставлені гості: дублер куратора – начальник чергової частини УМВС Олександр Костюк, голова Острозької районної державної адміністрації Василь Дума, голова районної ради Рустам Хутиз, керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук та старший прокурор Острозької міжрайонної прокуратури Олександр Гуц.   

Про здобутки та прорахунки підпорядкованого підрозділу присутнім розповів начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук:

– Протягом звітного періоду до чергової частини Острозького МВ УМВС надійшло, зареєстровано i доведено до виконавців 1785 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення i пригоди. За результатами перевірки зареєстровано в ЄРДР – 548, приєднано до ЄРДР – 24 та списано в справу 1213 звернень, – зазначив Валерій Самчук. – В період дев’яти місяців 2013 року на розслідуванні слідчих слідчого відділення Острозького МВ УМВС України перебувало 666 кримінальних проваджень. Крім того, у 487 провадженнях було закінчено досудове розслідування, із яких 98 кримінальні провадження направлено до суду, у тому числі, з обвинувальними актами 95 із яких 20 з угодами про примирення, 7 з угодою про визнання винуватості, 2 провадження скеровано до суду з клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності, 1 про застосування примусових заходів медичного характеру щодо неосудної особи.

Крім того, очільник острозьких міліціонерів нагадав підлеглим про правила носіння форменого одягу та ввічливе ставлення до громадян.

У свою чергу Василь Дума подякував присутнім за гарну роботу та наголосив на необхідності постійної профілактичної роботи з населенням:

– Я хочу подякувати вам, в першу чергу, за гарну профілактичну роботу у школах та навчальних закладах. Я переконаний, що це вклад у майбутнє. Можливо результати такої роботи ми побачимо не сьогодні, однак з роками вона обов’язково себе проявить, – наголосив Василь Дума. – Головне – пам’ятати, що ми повинні працювати на благо населення.

Такої ж думки і голова Острозької районної ради:

– Ми всі служителі народу, від нашої роботи залежить думка населення про владу, – додав Рустам Хутиз. – Однак довіра місцевих жителів до міліції в останні роки значно підвищилася, завдяки тому, що правоохоронці все більше часу проводять у селах, спілкуючись з людьми.

Відмітив позитивну роботу правоохоронних органів і Олександр Гуц. Старший прокурор Острозької МРП наголосив, що цього року по жодному кримінальному провадженню суд не виніс виправдувального вироку, що є показником високого професіоналізму слідчого відділення.

Наостанок, заступник начальника штабу УМВС України в Рівненській області – начальник чергової частини Олександр Костюк коротко зупинився на криміногенній обстановці району та проблемах роботи з телефонною лінією 102.

– Віднині усі дзвінки на номер 102 приймаються у Рівному. Вони автоматично записуються. Однак, населення з різних районів області не звикло до цього нововведення, тож зазвичай не вказують, з якого населеного пункту телефонують.

Вікторія АНТОНОВА, Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№42 від 19 жовтня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 241 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]