Вівторок

23.04.2019

21:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Підбили підсумки роботи
Аби проаналізувати роботу острозької міліції за минулий рік, у приміщенні зали засідань Острозької районної ради зібрався особовий склад міського відділу, а також прибув їх куратор – начальник штабу УМВС Борис Мельничук. Про здобутки та прорахунки підпорядкованого підрозділу присутнім доповідали заступники начальника Острозького МВ.  

Впродовж минулого року до чергової частини Острозького МВ УМВС надійшло, зареєстровано i доведено до виконавців 2619 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення i пригоди. За результатами перевірки міліціонерами було розпочато досудове розслідування у 721 кримінальному провадженні.
– За звітній період співробітниками слідчого відділення було закінчено досудове розслідування у 677 правопорушеннях, із яких 163 кримінальних проваджень направлено до суду, – зазначив перший заступник начальника – начальник СВ Острозького МВ Микола Ковальчук. – Так, протягом року до кримінальної відповідальності було притягнено 137 осіб, в тому числі 4 неповнолітніх та 14 осіб жіночої статі. Крім того, слідчими було затримано 22 особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення. 6 осіб із числа затриманих звільнені у зв’язку із обранням інших запобіжних заходів, не пов’язаних із перебуванням під вартою, інші на період досудового розслідування перебували під вартою.

Крім того, за звітній період було зареєстровано 57 тяжких та 3 особливо тяжких правопорушення.

– Протягом року на території району було вчинено 3 вбивства, трьом особам було заподіяно тяжкі тілесні ушкодження, один розбій та 4 хуліганства, – зазначив т.в.о. начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Андрій Венгерчук. – Усі перелічені кримінальні правопорушення були розкриті, а провадження направлені до суду.

Актуальною проблемою лишається й злочинність серед неповнолітніх. Так, протягом 2013 року працівниками СКМСД до адмiнiстративної вiдповiдальностi було притягнуто 14 не­повнолiтніх, а всього на непов­нолітніх складено 17 адміністративних протоколів: за дрібну крадіжку – 1, за дрібне хуліганство – 3, куріння в заборонених місцях – 2, поява в громадському місці в стані сп’яніння – 11.

Протягом звітного періоду виявлено 2 факти втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.
Непогані результати показали й працівники СДІМ. За звітній період вони виявили 70 кримінальних правопорушень та склали понад 580 протоколів про адміністративні правопорушення.

– Загалом ми закінчили рік з непоганими результатами, – підсумував Андрій Венгерчук. – Сподіваюся, цього року ми покажемо не гірші результати.

Вікторія АНТОНОВА, Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№3 від 18 січня 2014 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 215 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]