Понеділок

20.05.2019

06:27

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Підбили підсумки та нагородили кращих

Ще у неділю, 19 жовтня, відбувалися відкладені матчі чемпіонату Острозького району з футболу в обох ешелонах. Проте, вони не впливали на розташування у турнірній таблиці переможців. Тож у суботу та неділю, 18 – 19 жовтня, відбулося нагородження команд, які зайняли перше та друге місце в другій лізі. 

Нагороджував команду голова Острозької районної федерації футболу Володимир Озімковський (стоїть четвертим ліворуч) та футбольний арбітр Валентин Кочиш (третій). Від себе, районної федерації футболу та влади району вони привітали гравців команди з відчутним успіхом. Нагадаю, що команда «ОККО» була створена тільки навесні перед початком цьогорічного чемпіонату. Хоча мушу зазначити, що колектив із такою назвою грав кілька років у зимових турнірах з міні-футболу.

Грамоти та срібні медалі за зайняте друге місце були вручені (починаючи з п‘ятого ліворуч): Сергієві Непомнящому, Андрієві Пацюкевичу, Назарові Попіку, Олександру Ющуку, Сергієві Колеснику, Дмитрові Рудніцькому, Миколі Булавському, (сидячі, починаючи з лівого краю) Олександрові Суховарову, Олександру Русакову, Миколі Степанову, Володимиру Ліщенку, Денису Ревенку, Андрієві Шевчуку. На фото немає нагороджених – Романа Галібіна (відіграв перше коло і відправився в зону АТО), Дмитра Дубінчука, Андрія Мірошниченка, Дмитра Балянди, Максима Нагорняка, Тараса Феленюка, Михайла Лук’янчука і Віталія Єрмака. Грамотою та медаллю також відзначений тренер команди, у минулому футболіст Василь Шляхов (стоїть другим ліворуч). Успіху команди без його праці, наполегливості, знань, без сумніву, не було б.

Крім того, гарний кубок та грамоту за друге місце отримав капітан команди Олександр Русаков. Нагороду за перемогу у номінації «Кращий голкіпер чемпіонату» отримав Сергій Непомнящий. Миколу Скорохода (стоїть перший ліворуч) визнано кращим президентом команди в 2 лізі, за що йому вручили відповідну грамоту. Крім того, грамоту і приз у вигляді бутси, вручено кращому бомбардиру команди в цьогорічному чемпіонаті району Миколі Булавському.

Наступного дня золоті медалі, грамоти, кубок були вручені цьогорічному чемпіону в другій лізі верхівському «Оріону». В одному із наступних номерів нашої газети ми підіб’ємо результати цьогорічного футбольного сезону.

Іван ГЛУШМАН

№44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 207 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]