Субота

20.04.2019

08:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Підбито підсумки державної атестації шкіл

У приміщені Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. №1 28 квітня відбулось розширене засідання колегії при відділі освіти виконкому Острозької міської ради, на якому було підбито підсумки державної атестації цього закладу. 

До педагогічних працівників звернулась начальник відділу освіти Людмила Кухарук, яка відзначила, що вчителі школи є компетентними, творчими, ініціативними, здатними досягати високих результатів у своїй професійній діяльності. У виступі були відзначені як позитивні аспекти організації навчально-виховного процесу, так і завдання, що потребують вирішення.

До педагогічного колективу доведено висновок за наслідками атестаційної експертизи закладу, яка проводилась з 30 березня по 15 квітня цього року, відповідно до частини третьої статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 січня 2015 р. № 67 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за №173/26618), згідно наказу відділу освіти від 27 лютого 2015 р. «Про проведення державної атестації Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1».

Державну атестацію проводила комісія у кількості 15 осіб, яка забезпечила експертну перевірку всіх напрямів діяльності навчального закладу згідно з робочою програмою, підготувала висновок та рекомендації за наслідками атестаційної експертизи.

Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив школи забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства, завдань, визначених Національною доктриною розвитку освіти України. У школі забезпечується належний стан навчальних та допоміжних приміщень, надвірних споруд, санітарно-гігієнічний режим та умови для підтримання життєдіяльності школярів та працівників.

Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність школи, відповідають вимогам чинного законодавства. Атестаційна комісія відзначила, що в закладі проводиться значна робота по створенню умов для здобуття учнями повної загальної середньої освіти, зміцненню навчально-матеріальної та матеріально-технічної бази школи, створюються якісні умови для навчання та виховання учнів та прийняла рішення про визнання навчального закладу атестованим.

Разом з тим, на засіданні колегії слухалось питання щодо освітньої діяльності Острозької дитячо-юнацької спортивної школи, яка також підлягала атестації, відповідно до пункту 5 статті 10 Закону України «Про позашкільну освіту», Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.07. 2001
№ 553 (зі змінами), на виконання наказу відділу освіти виконкому Острозької міської ради від 13 січня 2015 р. № 8 «Про проведення атестаційної експертизи Острозької дитячо-юнацької спортивної школи».

Атестаційну експертизу проводила експертна комісія у складі головних спеціалістів та методистів відділу освіти, які здійснили перевірку діяльності навчального закладу за робочою програмою, затвердженою начальником відділу освіти, підготували акт атестаційної експертизи та пропозиції щодо її наслідків.

Члени атестаційної комісії глибоко вивчили матеріали самоаналізу, представлені школою. Слід зазначити, що дирекція ґрунтовно проаналізувала діяльність школи та її результати по формуванню у школярів інтересу до навчально-тренувальної діяльності, рівня вихованості дітей та їх фізичного розвитку, створенню належних умов для організації педагогічного процесу.

Загальний висновок щодо рівня освітньої діяльності позашкільного навчального закладу здійснено на основі зведеного аналізу по чотирьох розділах: матеріально-технічний стан, рівень організації та результативність освітньої діяльності закладу, кадрове забезпечення, управлінська діяльність.

За результатами проведеної роботи експертна комісія визначила достатній рівень освітньої діяльності Острозької ДЮСШ та подає пропозицію до регіональної експертної ради при управлінні освіти  і науки Рівненської облдержадміністрації про визнання Острозької ДЮСШ атестованою.

Станіслава ОЛІЙНИК,
головний спеціаліст відділу освіти

№ 20 від 16 травня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 271 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]