Середа

24.04.2019

15:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Підсумки підбито – кращих визначено
У четвер, 23 травня, відбулося засідання оргкомітету з проведення в Острозі місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», де було підбито підсумки роботи, визначено кращі колективи, вручено нагороди.  

Засідання оргкомітету вела його очільник, заступник міського голови Ольга Логвін. Вона повідомила про те, що місячник завершено і необхідно підбити його підсумки. Від імені влади міста вона подякувала присутнім, переважно представникам навчальних закладів міста, за виконаний великий об’єм роботи, який, безумовно, позитивно вплине на місце Острога при підбитті підсумків на обласному рівні. Ольга Андріївна побажала міцного здоров’я, вищої активності населення та більше матеріальних коштів для реалізації власних проектів.

Головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому міськради Олександр Юрчук коментував підготовлений волонтером фільм-презентацію у якому розповідалось про наявні спортивні споруди, використані кошти на їх облаштування та ремонт. Олександр Миколайович розповів також про критерії оцінки роботи (рівень залучення населення у відсотковому відношенні того, яке живе у місті, об’єми бюджетного та позабюджетного фінансування, кількість відремонтованих споруд у відсотковому відношенні до того, що планувалося), за якими буде визначатись трійка найкращих, згідно вимог обласного оргкомітету місячника.

Після перегляду презентації відбулося жваве обговорення підсумків місячника, його результатів, розподілу місць, вносились пропозиції щодо проведення аналогічної акції у майбутньому. У підсумку одноголосно було визначено трійку кращих закладів міста – КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою», Національний університет «Острозька академія», КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.». Голова оргкомітету з проведення в Острозі місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», заступник міського голови Ольга Логвін вручила їх представникам грамоти. На завершення було зроблено світлину переможців із їх нагородами (на фото).

– Від імені влади міста хочу щиро подякувати волонтерам і членам ініціативних груп, які у рамках місячника безкорисливо працювали в Острозі і облаштовували дитячі майданчики, – розповіла після засідання оргкомітету заступник міського голови Ольга Логвін. – Волонтери із Церкви ЄХБ "Спасіння" здійснювали ремонт дитячих майданчиків по вул. Татарська та Островського, де було залучено 2 тисячі гривень позабюджетних коштів і там працювало близько 50 осіб. Ініціативна група мешканців вулиць Дуліби, 9 Травня, Древлянської, проспекту Незалежності облаштовувала дитячий майданчик по вул. Дуліби. Ця робота дуже важлива не тільки у плані естетичної привабливості міста, але й в тому, що яскраво показує необхідність самоорганізації мешканців міста, його мікрорайонів, вулиць; важливість прояву ініціативи, бажання безкорисливо працювати на благо нашого міста.

Іван МОЧЕРНЯК
№22 від 1 червня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 237 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]