Субота

20.04.2019

20:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Підсумки. Плани. Заяви
Питання порядку денного чергового виконкому Острозької міської ради стосувались звітності, підсумків роботи, планування її на перспективу. Окрім цього, члени виконкому у вівторок розглядали заяви громадян, установ, організацій.

Першим питанням порядку денного був звіт директора Острозької ЗОШ №1 Р. Лазарчук (на фото) щодо реалізації повноважень. Руслана Миколаївна інформувала, що в школі навчається 776 учнів, 2 за індивідуальною програмою. В колективі працює 41 вчитель вищої категорії, 3 вчителі методисти, а також спеціалісти, тобто кадровий склад поповнюється молодими вчителями. 78% переможців олімпіад становлять учні першої школи, як показник результативності та успішності навчання. Доповідач поінформувала про позитивні зміни в матеріальному оснащенні, зроблені за бюджетні і спонсорські кошти, а також про проблеми, які потребують вирішення.

Підсумував виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року перший заступник міського голови В. Ундір. Йшлося про невиконання його загального фонду і перевиконання бюджету розвитку, надходження субвенцій обласного та держбюджету для забезпечення виплат зарплатні працівникам бюджетних установ.

Заступник міського голови О. Логвін доповідала про підсумки літньо­го оздоровлення та відпочинку дітей в 2012 році. Зазначила, що цьогоріч місто отримало на 40% путівок більше, в порівнянні з минулим роком, і запропонувала в бюджеті наступного року передбачити більше коштів на оздоровлення дітей міста в пришкільних таборах.

Члени виконкому затвердили план роботи на грудень 2012 року, внесли зміни у склад постійних комісій, робочих груп у зв’язку з кадровими ротаціями у міській раді.

Було прийняте рішення про перекриття об’їзної дороги по вулицях Древлянська, Луцька, Чорновола на період з 21 листопада по 15 квітня із врахуванням доповнення заступника міського голови В. Мацуна про необхідність обмеження стоянки транспорту в центрі міста в напрямку ЕКО-маркету.

Заяви, які розглядались на засіданні виконкому, стосувались зняття і прийняття на квартирний облік, оформлення права приватної власності, присвоєння поштових адрес, звання «Мати-героїня», прав неповнолітніх.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 250 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]