Субота

20.04.2019

19:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Підсумовували і планували
У вівторок, 19 червня, відбулося засідання виконкому Острозької міської ради, де було розглянуто 6 планових питань, 2 додаткових та заяви громадян, установ, організацій.

Першим питанням було заслухано звіт начальника відділу освіти Л. Кухарук про закінчення 2011-2012 навчального року та забезпечення початку нового. Йшлося про кадровий склад, наповнення класів, участь учнів в олімпіадах, конкурсах, харчування, проблеми інклюзивної освіти та потреби бюджетного фінансування.

В обговоренні перший заступник міського голови В. Ундір зробив доповнення про часткове вирішення у цьому проблем їдальні ЗОШ № 1 та котельні дитсадка «Веселка».

Звітуючись про готовність спеціалізованих служб цивільної оборони до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, начальник відділу з питань НС та ЦЗН А. Каус зазначив, що до складу відділу входять 13 служб, систематично проводяться наради, навчання з їх керівниками та перевірки відділу вищестоящими інстанціями. Він відзначив добре налагоджену співпрацю із керівниками підприємств державної форми власності, в той час як ділові стосунки з «приватниками» бажають кращого.

Керуючий справами виконкому Т. Канцедал ознайомила з планами роботи виконкому на ІІ півріччя: поточним планом роботи на ІІІ квартал, організацією прийому громадян, виїзних прийомів міського голови.

Також члени виконкому розглянули заяву Острозької міської молодіжної організації «Молоді регіони» про легалізацію шляхом повідомлення про її створення, одноголосно прийняли дозвільне рішення.

 Заяви громадян, організацій стосувалися житлових питань, прав неповнолітніх, присвоєння поштових адрес житловим будинкам, дозволу на рекламу. Серед цього була і заява про створення ОСББ по вулиці Древлянській – третього об’єднання співвласників у місті, на яку члени виконкому також дали «добро».

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 294 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]