Четвер

18.04.2019

19:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Підводні камені сексуальної свободи
Будь-якій свідомій людині зрозуміло, що та сексуальна розбещеність, яку ми спостерігаємо сьогодні в нашому суспільстві, має своєю причиною моральну слабкість, духовний занепад. Проте ця проблема має іще один аспект – енергетичний, і варто звернути на нього увагу.  

Сексуальна енергія – це частина загальної енергії людини, і тоді, коли сексуальна поведінка є розв’язною та невпорядкованою, коли знищені всі табу і "забобони”, суспільство розпорошує свої сили. Втрачається та енергія, яка дана нам природою на перетворення і зміну світу навколо нас, що є основною відміною людини від тварини, її прямим призначенням. Так закладено в природі – виживає і здобуває кращі умови для життя той, хто наділений більшою енергійністю, дієвістю. Навіть високорозвинені цивілізації занепали, бо були спрямовані на те, щоб лише відчувати, спостерігати, оспівувати, переживати. Згадаймо Індію. Всесвітньо відома праця – Камасутра – створена індусами, з неї ми дізнаємося про їхні глибокі знання сексуальної техніки. І енергійні, войовничі, загартовані загарбники-європейці легко підкорили чуйну філософську Індію своїм інтересам.

Існують різні національні світогляди, відповідно ж існують відмінні культурні оцінки одного й того ж явища. Існує різна картина світу для різних народів.

Порівняймо, для прикладу, європейців та африканців. Перші жили у досить жорстких природних умовах – літо змінювалося холодними зимами, і тому мусили боротися, виживати, енергія була спрямована на творчість, на створення необхідних умов для життя. І разом з тим встановилася стримана сексуальна поведінка – не слід розпорошувати сили на секс, треба виживати. А як розвивались другі? У них – вічне літо, спати можна хоч під відкритим небом, на пальмах кокоси ростуть – руку простягни – і вже не помреш від голоду. Тому й лишалося всю енергію спрямовувати на секс.

Цим ми можемо пояснити більшу сексуальну активність, більш ранній початок статевого життя південних мешканців на відміну від північних. Результат відомий всім: сучасний рівень життя і культури в Африці той же, що і тисячу років тому.

А тепер слід звернути увагу на те, що відбувається зараз у сучасній Європі. Вона вже давно позбулася будь-яких сексуальних заборон. Для цивілізованих європейців це – забезпечення прав кожної людини. А заборона гомосексуальних шлюбів – жорстоке їх порушення. І що ж вона має сьогодні? Моральний занепад, низька народжуваність, зростання безпліддя, як жіночого, так і чоловічого, збільшення кількості абортів, легалізація гомосексуалізму. Західна цивілізація перетворилася на цивілізацію споживання і задоволення потреб, причому у більшості – потреб низьких, переважно фізіологічних.

Звичайно, сексуальна розбещеність чи стриманість – це питання сили духу. Чеченська дівчина краще надасть перевагу смерті, аніж з’явиться в оголеному вигляді перед чужим мужчиною, бо це – ганьба її роду. І саме тому досі Росія не може скорити маленьку Чечню, бо дух чеченців незмірно сильніший від російського.

Колись в подібному тоні можна було говорити про Україну. Напевно, всім відомий випадок часів Другої світової війни, коли один із німецьких гінекологів, що обстежували українських 16-20-річних дівчат перед їх відправленням на примусові роботи в Німеччину, виявив, що майже всі вони незаймані. Він навіть офіційно звернувся до Гітлера. Мовляв, необхідно негайно починати перемови про перемир’я, оскільки народ такої високої моралі перемогти неможливо. Гітлер оскаженів, і лікаря розстріляли, а війну ми все-таки виграли. Однак від того часу, як ми бачимо, відбувся жахливий занепад основних моральних цінностей.

Отож варто задуматись над нагальним питанням сексуальної культури українців, адже ця культура є однією з необхідних умов ефективного функціонування суспільства, раціонального використання його продуктивних, моральних і творчих сил.

http://hram.lviv.ua
№3 від 19 січня 2013 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 289 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]