П'ятниця

19.04.2019

17:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Питання різні, але рішення – одностайні
У вівторок, 16 липня, відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. До порядку денного було включено 12 питань. Після заслуховування доповідачів по кожному з них, короткого обговорення, уточнень, запитань та доповнень по них були одноголосно прийняті рішення.  

Вів засідання в. о. міського голови Микола Добровольський. На початку роботи він привітав члена міськвиконкому, заступника головного лікаря Острозької ЦРЛ Олександра Стратюка із 35-річним ювілеєм, який він відзначав 14 липня. А потім розглядалися питання, які були заплановані на розгляд. У минулому номері ми публікували їх. Зміни і доповнення до порядку денного не вносились.

Після звіту головного спеціаліста загального відділу з прийому громадян Світлани Семенюк (на фото) про виконання вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та виконання посадових обов’язків, членів міськвиконкому цікавило, чи збільшується кількість звернень. На що Світлана Валеріївна відповіла заперечно, проте, заявники більше отримують позитивних відповідей на свої звернення і заяви.

При затвердженні графіка подачі гарячої води на 2013 рік споживачам житлового будинку по проспекту Незалежності, 135 а, акцентувалась увага на те, що при проведенні експерименту, який запропонували мешканці будинку, були значні витрати енергоносіїв. Тому прийняли рішення про затвердження графіка, який пропонує ОКП «Теплоенергія», тобто з 7.00 до 10.00 та з 17.00 до 23.00. Крім того, зверталась увага на те, що у цей час немає лімітів на газ, тому гаряча вода не подається взагалі. Це викликає незадоволення споживачів, але, щоб усунути цю проблему, необхідно стовідсотково заплатити за спожитий газ.

Найбільш активно члени виконкому дискутували при розгляді питання про влаштування дитячого майданчика в парку ім. Конашевича-Сагайдачного. Мова йшла про формулювання одного з пунктів рішення. Обговоривши його, члени виконкому погодились із пропозицією і проголосували за проект, який був запропонований доповідачем з цього питання.

Завершилось засідання виконкому розглядом заяв стосовно будівництва індивідуального гаража, перепланування квартири та реконструкції недобудованого приміщення та ін.

Іван ГЛУШМАН

№ 29 від 20 липня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 221 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]