Четвер

18.04.2019

19:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Планується проведення…
На виконання розпоряджень Президента України, Кабінету Міністрів, облдержадміністрації та інших міністерств і відомств України в нашому місті заплановано проведення ряду заходів.  

Зокрема, відповідно до доручення заступника міського голови Ольги Логвін з метою посилення уваги до потреб інвалідів планується організувати та провести у навчальних закладах міста «Уроки доброти» на тему «Дивіться на нас, як на рівних»; обстежити матеріально-побутові умови проживання одиноких інвалідів, сімей, що складаються з двох і більше інвалідів, та сімей, де є діти інваліди і надати їм при можливості матеріальну допомогу; інформувати осіб з інвалідністю щодо вакансій та проведення «ярмарків вакансій» та ін.

Міським головою Олександром Шикером затверджено план заходів з нагоди 80-х роковин Голодомору в Україні 23 листопада ц. р. В Острозі планується проведення: жалобних заходів, присвячених пам’яті жертв голодоморів; обмеження проведення розважальних заходів того дня; поминальних богослужінь за жертвами голодоморів; виставок архівних документів, фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури, книжкових виставок, експозицій, а також виступів творчих колективів, присвячених вшануванню жертв голодоморів; у навчальних закладах – уроків, лекцій, бесід, семінарів, годин спілкування за участю свідків голодомору, годин історичної пам’яті, усних журналів, засідань круглих столів, тематичних виставок; широке висвітлення в засобах масової інформації міста заходів із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.
№43 від 26 жовтня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 232 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]