Понеділок

22.04.2019

03:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Плануючи роботу на 2012 рік
У вівторок, 20 грудня, члени виконкому Острозької міської ради розглянули і прийняли рішення по 14 питаннях порядку денного та заявах громадян. Засідання відбулося під головуванням міського голови Олександра Шикера.

Із питання організації оплачуваних громадських робіт у 2012 році доповідала Тетяна Савіч, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Острозького МРЦЗ. Члени виконкому були активними в обговоренні чисельності людей, яких планують залучити на ці роботи в установах та організаціях міста. Зокрема, йшлося про збільшення кількості зайнятих на громадських роботах в ОКП «Водоканал», зменшення – в Острозькій академії. Також обговорювалось питання задіяння зайнятих громадськими роботами при виникненні надзвичайних ситуацій, бронювання робочих місць для людей, які вийшли із місць позбавлення волі.

Благоустрою міста також стосувалися питання затвердження схем санітарної очистки міст, тарифів на послуги утримання будинків і прибудинкових територій. Зокрема, заступник міського голови Володимир Мацун акцентував на зношеності житлового фонду і необхідності значної кількості коштів на його ремонт. Міський голова зауважив, що ці проблеми ефективніше вирішуватимуться при створенні ОСББ і дольовій фінансовій участі громади.

Про розвиток фізкультури і спорту в Острозі і завдання на 2012 рік доповідала Ірина Волянюк, начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту. Серед проблем було названо відсутність у спортшколі власних спортивних споруд, використання натомість орендованих, а також недостатнє фінансування галузі.

На виконкомі затвердили графіки прийому громадян, плани роботи на перше півріччя 2012 року.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 267 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]