Середа

24.04.2019

15:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Початок є – будемо чекати продовження

На початку тижня в приміщенні Острозької райдержадміністрації відбувся перший в історії Острозького району аукціон з продажу права оренди земельної ділянки площею 6,2978 га терміном на 49 років. Вона розташована за межами Оженина.

Цільовим призначенням ділянки є розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Організатором торгів, за ініціативи голови Острозької райдержадміністрації, виступала Рівненська обласна державна адміністрація. Виконавцем процедури стала Рівненська товарна біржа. Перед початком торгів ліцитатор Андрій Бачинський озвучив присутнім учасникам всі необхідні правила та стартову ціну орендної плати за згадану земельну ділянку, що склала три відсотки від нормативно грошової оцінки – 142,491 тис. грн. в рік.

Під час аукціону, за присутності голови Острозької РДА Віталія Ундіра, його заступника Богдана Туровича, голови Острозької районної ради Валентини Стрілецької, її заступника Надії Дем’янчук, взяли участь три учасники. Переможцем торгів стало ТзОВ «Атлас-Агро» (керівник Володимир Стопняк). Вони запропонували найбільшу ціну орендної плати за вказану земельну ділянку – 148,188 тис. грн. у рік.

Голова райдержадміністрації Віталій Ундір, коментуючи дійсно історичну подію в економічному житті району, зазначив, що згаданий аукціон – перший в історії краю з продажу права оренди земельної ділянки. Він наголосив, що це не продаж ділянки, а лише продаж права оренди земельної ділянки промислового значення.

– Думаю, зайве говорити, що найголовніше для будь-якого району чи міста – це робочі місця, адже діяльність будь-якого підприємства – це наповнення бюджетів різного рівня, а наявність робочих місць та заробітної плати – це основне джерело наповнення саме місцевого бюджету, оскільки податок з доходу фізичних осіб є основним бюджетоформуючим податком усіх місцевих бюджетів, – зауважив Віталій Олександрович. – Саме тому, зважаючи на економічно вигідне розташування земельної ділянки колишньої нафтобази в Оженині, куди зараз звозиться сміття з усієї Оженинської сільської ради, ми були впевнені, що цей об’єкт буде цікавий інвесторам, і не помилилися. П’ять місяців тому ділянка була виставлена на аукціон, хоча багато скептиків запевняли, що такі речі відбуваються мінімум за рік, півтора. Однак, завдяки зусиллям облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної ради, держземагенств, як в Острозькому районі, так і в Рівненській області, було пророблено велику і копітку роботу, визначено нормативно грошову оцінку згаданої ділянки тощо. Отож, користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність всім, хто допомагав у підготовці і проведенні аукціону. Вітаю переможця торгів, зичу успіху в реалізації інвестиційного проекту і сподіваюся, що цей аукціон – це лише перший крок у справі залучення інвестицій в Острозький район. 

Вікторія КОРНІЄЦЬ

№ 37 від 12 вересня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 285 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]