Вівторок

23.04.2019

21:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Почесна нагорода острожанина
У четвер міський голова Олександр Шикер мав честь виконати почесну місію вручення відзнаки від Президента. Ювілейною медалю «20 років Незалежності України» з нагоди Дня Соборності України він нагородив відомого та шанованого в місті лікаря, науковця, громадського діяча Мирона Петровича Кушніра.

Перед тим, як вручити нагороду, Олександр Федорович пригадав життєвий шлях ветерана.

Мирон Петрович – уродженець Тернопільщини, закінчив Тернопільський медінститут і починав трудовий шлях у нашому місті лікарем-дерматологом. Працював на керівних посадах у медицині і єдиний в області захистив кандидатську дисертацію в галузі дерматології. Працюючи лікарем в Острозькій академії, отримав наукове звання доцента, нагороджений багатьма грамотами, подяками, медалями. Нині ветеран праці, Мирон Петрович був одним із засновників товариства «Спадщина» ім. Князів Острозьких, є відомим на Рівненщині громадським діячем.

Міський голова зачитав Указ Президента від 21 січня 2012 року, вручив медаль і квіти Мирону Кушніру.

– Вітаючи вас із заслуженою нагородою, зичу вам від свого імені, від імені депутатського корпусу міської ради, міськвиконкому міцного здоров’я, довгих років роботи на благо України. Нехай ця нагорода буде для вас не останньою, – побажав Олександр Шикер.

Мирон Петрович, дякуючи за нагороду, коротко пригадав своє минуле, розповів, що і нині трудиться над книгою. Він подякував за підтримку ректору академії Ігорю Пасічнику.

– Бажаю усім доброго здоров'я, більше радості в сьогоднішньому швидкоплинному житті. Адже від нас самих залежить насичення цього життя добрими справами, – сказав ветеран.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 338 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]