Неділя

19.05.2019

23:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Подаруймо краплинку щастя дітям Щастя!

Шановні читачі, мешканці нашого прекрасного міста, закінчується надзвичайно складний для всіх нас рік, наближаються світлі новорічні та Різдвяні свята. Глибоко в традиціях нашого народу саме в ці дні робити добрі справи. Редакція газети «Замкова гора» виступає з ініціативою і звертається до всіх вас з проханням її підтримати: давайте зберемо і подаруємо новорічні подарунки дітям, чиє дитинство обпалене війною. Дітям, батьки яких зараз думають, як їм вижити і чим їх взагалі нагодувати, не говорячи вже про такі звичні для малечі в мирний час цукерки або іграшки.

Звичайно, допомогти всім не реально, але подарувати 100 чи 200 дітлахам трішки свята, трішки добра – можливо. А ще хочеться, щоб це був не просто подарунковий набір цукерок, а щоб діти відчули нашу підтримку і тепло. Тому ми звертаємось і до наших молодших читачів, острозьких школярів з такою ідеєю: напевне в кожного у вас вдома є якась гарна іграшка, книжка тощо. Давайте подаруємо її дитині, якій зараз важче, ніж вам. Але не просто принесіть її нам, а додайте до неї свого листа, листівку, записку з найщирішими побажаннями і, можливо, зі своєю зворотною адресою чи контактами в Інтернеті. І той хлопчик чи дівчинка, до якого дійде ваш подарунок, знатиме що в Острозі є така ж, як і вона, дитина, яка щиро прагне добра і миру. І що вас не розділяють береги Дніпра, ви всі діти однієї країни.

Своєю ідеєю ми поділилися з міським головою Олександ­ром Шикером та його заступником Ольгою Логвін, і вже разом думали, як краще втілити її в життя. Ми вирішили знайти конкретних дітей, яким спробуємо подарувати трішки щастя, і мимоволі на думку спало прифронтове місто Щастя Луганської області. Знайшовши в Інтернеті контакти з мерією, зателефонували і розповіли про наше прагнення допомогти. Як щиро вони зраділи і здивувалися! Виявляється, для них дуже важливо знати, що вони не самі зі своєю бідою, і що ми не сприймаємо їх як ворогів. І теж висловили думку, що вкрай необхідно спілкуватися нам і нашим дітям, аби розуміти, що нас нічого не роз’єднує. Проте заступник міського голови Щастя сказав, що у них ще не все так погано – є світло, вода, з грудня почали працювати школи і садочки, а от в Станиці-Луганська ситуація значно гірша, і дав телефон їх голови райдержадміністрації. Звичайно, ми зателефонували і туди. Мало сказати, як вони були вражені. Знаєте, напевне за буденністю ми забуваємо про значно важливіші речі, такі як співчуття, милосердя, добро. Достатньо сказати, що ледве стримували сльози і вони, і ми. Їм надзвичайно важко! І проста людська увага  на вагу золота. Тому ми закликаємо всіх, хто може, давайте організуємось і подаруємо дітям сьогоднішньої війни хоч маленьку радість.

Ми, працівники редакції, віддаємо свою тижневу заробітну плату дітям в зоні АТО і беремо на себе організацію по збору коштів на подарунки та іграшки для них. Контактні телефони: 2-26-04, 096-372-37-99, 097-500-20-81.

№ 51 від 13 грудня 2014 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 348 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]