Вівторок

23.04.2019

09:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Подарунки для «щасливих» адресантів готові

Упродовж минулого тижня тривала робота по реалізації нашої соціальної ініціативи зібрати подарунки для українських дітей, які опинились у зоні АТО. У понеділок, 22 грудня, завершився збір коштів, листів, іграшок. Подарунків виявилося так багато, що два дні працівники редакції, міської ради, дитячої бібліотеки та відділу освіти упаковували в мішки та коробки все зібране для навчальних закладів міста Щастя. У п’ятницю, коли цей номер газети вже закінчували друкувати, було заплановано відправити подарунки на схід України. Як вони доїхали туди, як їх прийняли – про це ми сподіваємося розповісти у наступному, передріздвяному, номері нашої газети. 

Коли робиш добру справу, не чекаючи нічого навзаєм, вона обов’язково відгукнеться у серцях інших добрих людей. Справді широкий відгук і підтримку серед жителів міста та району отримала наша соціальна ініціатива «Подаруймо щастя дітям міста Щастя!», про реалізацію якої продовжуємо звітувати на шпальтах нашої газети. Нам надзвичайно приємно, що острожани підтримали нас, проявили свою щедрість та небайдужість. 

Дуже хочеться відзначити учнів трьох загальноосвітніх шкіл міста, які творчо, віддано та з відповідальністю віднеслися до цієї справи. По правді кажучи, ми не очікували на таку кількість листів та іграшок. Приємно дивували ті слова та побажання, які учні передавали ровесникам. У листах діти бажали усім жителям міста Щастя мирного неба над головою, рідної землі під ногами, не втрачати віри і надії, пам’ятати, що Україна – єдина, і щоб в їхньому місті жили справді найщасливіші дітки України! Дехто з учнів писав свою домашню адресу, номер телефону, мережеві контактні дані для подальшого листування та обміну спілкуванням, а також запрошували діток Щастя до Острога. Не можна не зауважити, що деякі листи були творчими, виготовлені власноруч, з гарними орнаментами, вирізками, малюнками і навіть з шоколадками та іграшками всередині. Можемо пишатися, що наші школярі зростають свідомими, толерантними й добросердечними людьми. 

Мабуть, саме небайдужість та підтримка острожан посприяли тому, що акцією «Подаруймо щастя…» зацікавилась Рівненська обласна державна телерадіокомпанія. Журналісти зазначеного телеканалу завітали до Острога та відзняли сюжет про нашу справу. Головними телезірками стали учениця Острозької школи-гімназії Вікторія Бойко, учні Острозької ЗОШ №1 – Іван Кулиба та Калерія Березовська, яка до того ж, є уродженкою Донецька, але тимчасово проживає в Острозі, та учень Острозької ЗОШ № 3 Роман Гудзь. Важливо, що журналісти РТБ передали наш заклик до учнів інших міст та сіл Рівненщини підтримати цю справу та продовжити естафету добра й благодійності. 

Соціальна ініціатива «Замкової гори» підійшла до свого завершення. Передбачений план робіт цілком успішно виконаний. Солодкі гостинці та іграшки пофасовано та спаковано, листи посортовані, - усе чекає свого відправлення. Детальніше про передачу подарунків та їхнє отримання у містах Щастя та Станиця-Луганська повідомимо в наступних номерах. А поки що ми безмежно дякуємо усім, хто долучився до нашої соціальної ініціативи. 

Окрема подяка працівникам Острозької дитячої міської бібліотеки, працівникам міської ради, фінансового відділу, відділу освіти, які цього тижня, наче добрі феї з майстерні Діда Мороза, фасували цукерки, складали іграшки, допомагали з пакуванням подарунків. У підсумку закуплено цукерок на 8445 гривень, зібрано 936 іграшок, приблизна така ж кількість листів. Ми сформували близько тисячі подарунків для двох загальноосвітніх шкіл, однієї спеціалізованої школи-інтернату та професійного ліцею міста Щастя. Варто відзначити колектив КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа I-III ст» та ДПТНЗ «Острозьке ВПУ», які самостійно придбали та оформили подарунки для подібних навчальних закладів. Головне, що ми всі робили це з щирим прагненням підтримати дітей сходу, у важкий для них час. 

Наша ініціатива була підтримана Острозькою РДА. Школярі району також вирішили допомогти Діду Морозу прийти до однолітків, які зараз знаходяться в зоні війни. Їх подарунки і листи поїдуть в місто Станиця Луганська, що поряд зі Щастям. Сподіваємось, що наші щирі послання стануть своєрідною ниточкою, яка згодом міцно пов’яже наше місто з містами сходу в ім’я миру і єдності нашої країни.

Євгенія ПОЛІЩУК

 

№ 53 від 27 грудня 2014 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 261 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]