П'ятниця

26.04.2019

04:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Подарунки і свято від шефів
В Острозькій спеціальній загальноосвітній школі І-ІІ ст. № 2 20 березня побували шефи – представники обласного управління державної автомобільної інспекції. На початку весняних канікул вони привезли подарунки і влаштували дітям свято.

Агітбригада обласного управління ДАІ, яку очолювала старший інспектор із профілактичної роботи Світлана Марко, влаштувала цікавий і захоплюючий конкурс серед учнів школи на знання правил дорожнього руху. Ті учні, які проявляли активність, знають, як слід правильно поводити себе на вулиці, дорожні знаки та сигнали світлофора, отримували призи. На завершення свого перебування т.в.о. начальника обласного УДАІ Олександр Семенюк вручив всім учням школи блокноти «Канікули – весело і безпечно», чотири сітки різноманітних м’ячів, фарбу та солодощі.

На кольоровій обкладинці записника учням пропонується записати схему руху із дому до школи, а також розміщено на останній сторінці найголовніші дорожні знаки, які повинні знати пішоходи і велосипедисти. Розповідається там також про таке формування як загони юних інспекторів дорожнього руху. На кожній чистій сторінці блокнота розміщено слоган «Безпека дорожнього руху – це життя!».

 – Ми щиро вдячні шефам за увагу до нашої школи, – розповідає директор Острозької спеціальної школи-інтернату І-ІІ ст. №2 Галина Бернацька. – Без сумніву, для нас дуже вагомою є матеріальна підтримка. Але не менш важливим і корисним є спілкування працівників міліції із нашими вихованцями. Сподіваємося і надалі на продовження плідної співпраці.

Після канікул діти братимуть участь у творчому конкурсі «Як ти знаєш правила вуличного руху», оголошений обласним УДАІ. Фінішує він напередодні професійного свята вартових автодоріг – 14 квітня. Три переможці місцевого етапу візьмуть участь у обласному, де змагатимуться за призи від відомства і візьмуть участь у святі, влаштованому для кращих знавців правил дорожнього руху. А ще три класи школи-інтернату з нашого міста напередодні літніх канікул побувають у Рівному, де під час «Відкритих дверей» у обласному УДАІ зустрінуться з його працівниками, візьмуть участь у заходах, організованих відомством для школярів-інтернатівців.

Іван МОЧЕРНЯК
Просмотров: 342 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]