Субота

20.04.2019

08:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Подарунки від Межиріцької сотні

Кажуть, багата зима на свята. А ще – на подарунки. І не лише для тих, хто їх отримує, а, як виявилось цього року, і тих, хто їх роздає. Минулого тижня Межиріцька сотня завдяки підтримці «Волонтерів Острожчини» та місцевих підприємців підготувала та рознесла понад 70 подарунків дітям, батьки яких перебувають у зоні АТО. 

– Ініціатива такої благодійної акції належала нам, – розповідає очільник Межиріцької сотні пан Василь. – Але лише спільною допомогою волонтерів та підприємців ми змогли її реалізувати.

Представники сотні своїм транспортом упродовж двох днів розвозили подарунки по місту та селах району. Супроводжував їх справжній Дід Мороз (Роман Ліщук), який і вручав гостинці малятам. Дуже сподобався дітям улюблений Дідусь, вони розказували йому вірші, колядували, співали, запрошували у гості знову. Списки дітей, чиї батьки перебувають на війні, надав Острозький військ­комат. Однак, за словами сотника, подарунків роздали більше, ніж плану­валось.

– Ми розвозили подарунки усім дітям, переважно дошкільного і молодшого шкільного віку, не розділяючи їх на місто і район. В ході акції траплялось так, що у сім’ї більше дітей, ніж зазначено у списку, але подарунок від нас отримав кожен. Або, наприклад, заходимо в дім, а там гості, і в них є маленькі дітки, то ми і їм дарували гостинці, – продовжує розповідь п. Василь.

І діти, і батьки, особливо з сільських місцевостей, були задоволені та вражені такими приємними несподіванками. Багато хто не міг повірити, що їхнім діткам «просто так» вручають подарунки. Насправді ж, далеко не просто так… Їхні батьки сьогодні стоять на варті миру нашої країни. А подібні акції говорять про те, що нам не байдуже, що ми переживаємо за наших захисників, і намагаємось подарувати хоча б маленьке свято їхнім дітям.

Межиріцька сотня щиро дякує за поміч і підтримку волонтерам, підприємцям Острожчини та всім небайдужим, хто долучився до акції.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 3 від 17 січня 2015 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 256 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]