Четвер

25.04.2019

19:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Подарували краплинку щастя дітям Щастя

Ось така телеграма надійшла у понеділок, 12 січня, на адресу нашої редакції. Це вдячність за нашу соціальну ініціативу, про яку ми вже кілька разів писали і яку спільно з вами, шановні читачі, мешканці Острожчини, реалізували. 
 

Війна – це найтяжче випробування для країни. Війна – це біль і страх, кровопролиття і смерть. Війна – це не тільки міжусобиці політичної верхівки, а справа кожного свідомого громадянина. Вона не може обійти стороною, а захоплює своїми лещатами усіх.

Приємно відзначити, що молодь країни активно підтримує українських воїнів, котрі перебувають у зоні АТО. У рамках соціальної ініціативи «Подаруємо краплинку щастя дітям Щастя» учні 1-11 класів Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» написали листи до своїх однолітків, котрі наразі перебувають у зоні військових дій. Приємно відзначити те, що деякі з них змогли встановити зв’язок із дітьми зі сходу України. Учениця п’ятого та учні дев’ятого класів досі не припиняють спілкування зі своїми товаришами із міста Щастя Луганської області. Вони обмінюються листами та усіляко підтримують своїх однолітків, висловлюючи їм слова підтримки та запрошують нових друзів відвідати славний Острог.

П’ятикласниця Софія листувалася з новою подругою, описуючи свої вподобання та захоплення, успіхи у школі, та розпитувала про війну на Луганщині, висловлюючи своє захоплення українськими воїнами, які відстоюють національну свободу. А учениці дев’ятого класу, Олена та Софія, знайшли однодумців зі сходу, які також навчаються у 9 класі та є активними громадськими активістами, які проти незаконної анексії українських територій та військових дій на Донеччині та Луганщині. Деякі з них навіть погодились на переїзд у випадку погіршення стану на їх землях.

Учні Острозького НВК доводять, що для справжнього громадянина вік – не завада, якщо справа йдеться про Батьківщину.

На фото: учні молодших класів навчального закладу міста Щастя з отриманими подарунками від острожан.

№ 3 від 17 січня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 250 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]