П'ятниця

19.04.2019

17:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Подія неприємна, але...

Про таке мені писати найважче. Приєм­но розповідати про успіхи, перемоги, призначення, плани, зрештою, проблеми у нашому житті, буденні події. А тут... Та все ж оминути, змовчати таку резонансну подію, яка трапилась у нашому місті із мешканцем древнього Острога неможливо... 

Ще вранці, у понеділок, 12 січня, біля 10:00, мені розповіли, що правоохоронці напередодні, у неділю, затримали високопосадовця, острожанина, під час одержання ним грошової винагороди у розмірі 8 тисяч доларів США. Спочатку подумалось, що, можливо, це якась помилка, зрештою – неправдива інформація. Зразу ж звернувся до Інтернету. Жодних повідомлень ще не було. Але вже після обіду обласні сайти, як кажуть, «гуділи». Зокрема, «Четверта влада» виклала навіть відео, на якому було видно, як «оперативник» рахував долари, помічені спеціальною фарбою.

Увечері того ж дня кілька телеканалів, зокрема, «112», «5 канал», «Рівне-1», «Інтер» також поширили інформацію про затримання заступника голови Рівненської облдержадміністрації Тараса Пустовіта. Потім були повідомлення про прес-конференцію нещодавно призначеного голови ОДА Віталія Чугуннікова, на якій він повідомив про відсторонення від виконання службових обов'язків свого ще чинного заступника та призначення службового розслідування.

Гірко, що так сталося. Я не хочу і не можу давати оцінку події, що трапилася, оскільки існує презумпція невинності і триває досудове розслідування. Звісно, своє слово мають сказати відповідні органи. Хотілося б, щоб їхні рішення були справедливими. Крім того, ми маємо лише дві, і то далеко не повні, інформації про саме затримання і реакцію голови ОДА. І це наразі все. Робити на їхній основі якісь висновки, думаю, не варто. Необхідно було б почути думки самого Тараса Олександровича, його адвокатів, партії «Батьківщина», правоохоронців. А цього, станом на ранок четверга, 15 січня, в Інтернеті я не знайшов.

З приводу згаданої події я спілкувався з багатьма острожанами, навіть мешканцями інших районів нашої та сусідніх областей України. Звісно, реакція людей була різна – у більшості нейтральна, або чиновника помірковано чи рішуче засуд­жували, навіть злорадствували. Хоча були люди, які говорили, що це може бути «підстава», помста, усунення конкурента в боротьбі за посади. Хто зна. Ведучи боротьбу із корупцією, справді дуже великою бідою нашого суспільства, необхідно також пам’ятати, що Тарас Пустовіт, будучи міським головою, заступником голови ОДА, зробив багато хороших справ. А ще, за словами когось із видатних, розумна людина шукає вирішення проб­лем в собі, а не дуже – в інших. Також не зайвим буде нагадати, що випробування владою, грошима – найважче. Поклавши руку на серце, як на сповіді, – чи кожен з нас, особливо тих радикалів, може з честю пройти важкі випробування. Боротьба з корупцією має бути не одномоментною акцією, а свідомими діями і думками кожного з нас.

Іван ГЛУШМАН

№ 3 від 17 січня 2015 р. Категория: Події | Просмотров: 239 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]