Вівторок

23.04.2019

20:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Подяки, вітання і премії – комунальникам
Теплі слова подяк, щирих вітань звучали минулої п’ятниці для працівників комунальної сфери та побутового обслуговування населення з нагоди їхнього професійного свята (фото1). Поздоровлення доповнились музичними номерами, врученням грамот від міської та обласної влади.

Урочистості розпочалися із вітання хору музичної школи (худ. керівник Діана Свідерська), який виконав пісню „Добрий день” (фото 2). Символічно, що її назва асоціюється з початком хорошого дня, який у місті залежить від комунальників – тепла в квартирі, чистого тротуару, освітленої вулиці. Ведуча Світлана Панченко, подякувавши за це винуватцям свята, передала слово міському голові Олександру Шикеру. Він відзначив, що їх праця нелегка і особливо в умовах цьогорічної зими. Тому вони заслуговують шани, поваги і щирої вдячності. Побажавши усім гараздів та міцного здоров’я, Олександр Федорович вручив відзнаки кращим працівникам. Подяку Рівненської облради – Віталію Анатолійовичу Хведасю, Почесні грамоти Головного управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації – Володимиру Павловичу Іванову та Сергію Олександровичу Бортніку. Наказом Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації грамотою нагороджені Василь Володимирович Нагорнюк (фото 3), Людмила Юріївна Юрчук, Петро Едуардович Сабінський, Євгенія Степанівна Сумєріна. Розпорядженням міського голови грамотами Острозької міськради нагороджені Богдан Андрійович Франчук, Леонід Анастасійович Ясінський, Станіслав Віталійович Фроль, Василь Петрович Свинарчук.­

Естафету вітань продовжив керівник КП ”Теплоенергія” Іван Войтов, який зичив з наго­ди свята здоров’я, щастя, удачі. Директор КП „Водоканал” Валерій Броновицький побажав здоров’я і витримки на самовіддану працю і вручив грамоти працівникам підприємства Івану Вікторовичу Ющуку (фото 4), Миколі Андрійовичу Кір’яху, Марії Василівні Ковтун.

Світлана Панченко також зачитала вітальну листівку Головного управління ЖКГ РОДА, яка адресувала острозьким працівникам комунальної сфери та побутового обслуговування усмішок, пісень, голубого неба, молодості душі, людської шани, злагоди в колективах. Музичні вітання прозвучали від ансамблю„Співаночка”, Софії Рильської, Анастасії Мілецької та Анни Лавренюк, Лідії Змєєвої та Романа Кобетяка, Олександра Свідерського, Ліни Куліш та Юлії Полонської, Валерії Зламан та Олександри Коцюк. Микола Мичка розвеселив присутніх у залі іскрометним гумором.

Приємним і очікуваним доповненням до вітань стало повідомлення про преміювання працівників з нагоди професійного свята.

Олена ТОЛОЧИК










Просмотров: 568 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]