Субота

20.04.2019

19:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Поетичні крила для юних
У затишному, теплому приміщенні Острозької районної бібліотеки відбулося чергове засідання літературного об’єднання імені Івана Маєвського. Розпочав роботу голова літоб’єднання, в. о. головного редактора газети «Замкова гора» Іван Глушман. Він, зокрема, наголосив на тому, що під час засідань має надаватися допомога юним обдарованим літераторам для їх творчого зростання.  

Далі засідання вів острозький поет Олесь Ундір, який повідав присутнім про повернення із забуття поета Сергія Кушніренка. Цьогоріч, 7 листопада, виповнилося 100 років від дня його народження. У 1928 – 1933 роках він нав­чався в Острозькій гімназії, писав поезії. Присутні мали змогу послухати його чотири вірші, які зачитав ведучий.

Далі свої поетичні спроби представили школярі Софія Радисюк, Мирослава Ягодка, Софія Зоря (гімназія) та Інна Зубицька (ЗОШ № 1). Про творчість обдарованих дітей доб­ре слово сказали, дали цінні поради на майбутнє член Національної спілки письменників України, студент Острозької академії Анатолій Білий, поетеса з села Оженин Євгенія Гембаровська та острожанин Олесь Ундір. Вони також читали свої поетичні твори.

Приємно, що в засіданні літоб’єднання взяв участь ветеран педагогічної праці, 79-літній житель Нового міста Петро Андрійчук. Він прочитав свої нові вірші та повідав про свою поетичну книгу «Самородок», побажав учням любити Україну та рідну мову, а також успіхів у навчанні й творчості.

Школярі виявили бажання зустрітися на засіданні літоб’єднання через два тижні, аби надалі навчатися азам поетичної творчості. А їх найкращі віршовані скарби будуть друкуватися на літературній сторінці «Золоте перо» Острозької міської газети «Замкова гора».

Віталій РІДНИЙ

№50 від 7 грудня 2013 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 286 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]