Вівторок

23.04.2019

20:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Погода + «Сімейні перегони» = «Неформат»!
Двадцять першого квітня 2013 року у Здолбунові відбулися завершальні змагання обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Неформат». Загальне керівництво нею здійснювали управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.  

Взагалі, за задумом організаторів, сімейні змагання мали б завершитися набагато раніше, але в процес втрутилася несподівано природа, а точніше її складова – погода. У зв’язку із складними погодніми умовами березня, а саме: рясними снігопадами, потужними заметілями, низькими температурами – змагання були перенесені майже на місяць і тому запам’ятаються сімейним командам-учасницям надовго. Адже, враховуючи попередні етапи, сім’ї тренувались і грали в „Сімейні перегони” протягом майже чотирьох місяців. Тому назва „Неформат”, мабуть, була повністю доречна для даного випадку.

До участі у третьому етапі ІV туру обласної гри з’їхалися збірні команди сімей Гощанського, Корецького, Острозького, Здолбунівського районів та м. Острога.

Команди, що складалися за правилами третього сезону змагань з 12 осіб, взяли участь у естафетах: «Спортивна змійка», «Найспритніші» та «Фризбі». Також для учасників було проведено інтелектуальне завдання «Знавці олімпійської символіки».

Наше місто представляли три сім’ї: Тишків, Плісецьких та Борінових у складі тата, мами та двох дітей в кожній. Острозькі сім’ї виступили досить потужно і потенційно могли перемагати будь яку із команд суперниць. Але захоплюючим у змаганнях, власне, і є їх непередбачуваність. Хочеться загалом подякувати усім сім’ям острожан, що проявили громадянську активність та відстоювали в змаганнях, можна сказати, без перебільшення, спортивну та інтелектуальну честь нашого міста. А також подякувати тим, хто за них вболівали та переживали, залишаючись на господарстві вдома. Бажаємо всім міцного здоров’я та творчої наснаги у всіх починаннях.

За підсумками проведення обласної гри сімейна команда з м. Острога здобула третє місце та нагороджена грамотами, медалями та кубком Рівненського обласного центру „Спорт для всіх”. Але головне, як відзначали сім’ї, не місце, яке посідаєш в турнірній таблиці, а з нічим не порівняна мить, коли сім’я: тато, мама, дитина разом, у захоплюючій грі, долає перешкоди, та йде пліч-о-пліч до поставленої мети, словом, це те, що лишиться в спільних спогадах на все життя.

Ірина ВОЛЯНЮК, начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому
№17 від 27 квітня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 307 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]