Неділя

21.04.2019

21:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Погуляти в казці
Беззаперечно, найважливіше для дітей – увага, тепло, розуміння та любов їх батьків. Та не менш важливим для них у період розвитку є рух й безперешкодне пізнавання світу. Саме це дозволяють робити цікавіше та веселіше оновлені дитячі майданчики у садочку «Ромашка».  

Загалом, робота кипіла влітку, але показати та оцінити труди батьків та колективу садочка вдалось тільки нині, 18 жовтня, на зборах батьківського комітету. Справа в тому, що у садочку проводився конкурс на краще облаштування дитячого майданчика, в якому із великим задоволенням брали участь всі батьки разом з дітьми, заручившись допомогою вихователів та персоналу. Так, майданчики кожної групи тепер прикрашають безліч героїв казок, різноманітних машин та мотоциклів, казкових будиночків. За словами вихователів, ідеї батьки черпали з книжок, Інтернету, або ж просто довіряючи своєму естетичному смаку.

– Всі іграшки, турніки зроблені на славу, якісно та надійно. Ніхто не зробить краще, як батьки для своїх же дітей, – розповідає методист садочка Лариса Черній. – Вони ж турбуються не лише про їх настрій, а й про безпеку. Тому, не зважаючи на те, що наші дітки ось уже близько двох місяців щодня активно граються на майданчику, практично все лишається в такому вигляді, як і було зроблено.

Проте, улюбленою забавою дітей лишаються карасі, які живуть у імпровізованому ставочку на території майданчика. Щодня, вибігаючи на прогулянку, в першу чергу вони біжать туди, подивитись, чи на місці їх улюбленці і навідуються до них упродовж всього дня. Вихователі обіцяють, що на зиму заберуть карасиків не на кухню, а в акваріум. Тож у дітей буде можливість слідкувати за ними і взимку.

На засіданні батьківського комітету був присутній і заступник начальника відділу освіти Ігор Кравчук. Він, разом із батьками, завідуючою дитячим садочком Ларисою Клімчук та методистом Ларисою Черній мали визначити переможців конкурсу. Рішення було одноголосним та й, напевне, єдино правильним: перемогла дружба, адже які можуть бути змагання або непорозуміння, коли мова йде про комфорт та безпеку власних дітей.

Вихователі та батьківський комітет дякують усім-усім батькам, які доклали хоч найменших зусиль, щоб облаштувати територію майданчика та сподіваються на подальшу їх плідну співпрацю з садочком.

Людмила ПАНАСЮК
№43 від 26 жовтня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 199 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, Замкова гора, Людмила Панасюк | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]