Понеділок

22.04.2019

03:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Поласувати рибкою вдасться не кожному
У період весняно-літнього нересту риби співробітниками Острозького МВ УМВС спільно з представниками органів рибоохорони проводитимуться заходи щодо попередження браконьєрст­ва та грубих порушень правил рибальства.  

Тож під час зазначених заходів си­лами працівників міліції спільно з праців­никами рибоохорони та санітарно-епідеміологічної станції здійснюватиметься відпрацювання ринків міста та району, місць стихійної торгівлі з метою виявлення осіб, які займаються незаконним виловом водних живих ресурсів і їх торгівлею.

При виявленні фактів грубого порушення правил рибальства винних осіб буде притягнуто до відповідальності, передбаченої Кримінальним кодексом України та Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Так, у відповідності до ч. 3 ст. 85 КУпАП «Порушення правил рибальства – тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Ст. 85-1 КУпАП «Виготовлення та збут заборонених знарядь добування об’єктів тваринного або рослинного світу, а також збут незаконної добутої продукції – тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення».

Згідно ст. 249 Кримінального кодексу України за незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Ті самі діяння, якщо вони вчинені способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, – караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого».

За проведення вибухових робіт з порушенням правил охорони рибних запасів, винний карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років (ст. 250 Кримінального кодексу України).

Острозький МВ УМВС
№16 від 20 квітня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 230 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]