Субота

20.07.2019

19:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

1 2 3 »

Тетяна ПАРФЕНЮК: Головна наша цінність – земля і люди, які на ній працюють 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 574 | Коментарі (0)

Сьогодні, у час постійного погіршення соціально-економічного становища громадян, як ніколи, назріла необхідність нової політичної сили, в центрі якої була б ідея захисту інтересів простих людей. Саме тому в політику повертаються аграрії, аби повернути суспільству мир і добробут, відродити повагу до традицій й духовності, захистити головну нашу цінність – землю і людей, які на ній працюють. Досить піддаватися стереотипам, що Аграрна партія України (АПУ) – це партія лише землеробів. Сьогодні це – оновлена команда вчителів та лікарів, вчених та економістів, усіх тих, хто живе серед нас і знає справжні проблеми людей у містах та селах.

І саме тому, я, лідер міськрайонної партійної організації АПУ, балотуюсь кандидатом у депутати обласної ради, щоб на обласному рівні гідно представляти інтереси мешканців міста та відстоювати їхні права. Про себе зазначу: 1962 р. н., освіта вища, закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості, за спеціальністю – економіст.

Острог завжди був храмом освіти й науки, культурним осередком Рівненщини. Безперечно, розвиток туризму в місті є одним з першочергових завдань, які стоять перед нами. Однак, не варто забувати й про економічний потенціал міста, розвинути який допоможе саме Аграрна партія. Як приватний підприємець, я добре знаю проблеми малого та середнього бізнесу і наскільки зараз, в умовах війни, йому потрібна підтримка. Ми виступаємо за те, щоб держава заробляла гроші за рахунок збільшення платників податків, а не за рахунок підвищення податку на малого і середнього підприємця. Нерозвинута економіка Острога зумовлює відтік талановитої молоді у великі  міста. Острожчина втратила свої потужні підприємства: сиро-молочний завод, хлібозавод та інші. Маючи такі багаті землі, ми змушені сьогодні закуповувати хліб в сусідніх областях. На ... Читати дальше
Ми не змінювали партію, та не зрадимо виборців! 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 596 | Коментарі (0)

МАЦУН Володимир Степанович – наш кандидат на посаду Острозького міського голови. В бюлетені № 3.

САЛКОВСЬКИЙ Віктор Леонідович – наш кандидат у депутати Рівненської обласної ради. В бюлетені № 5.

МИРОНЮК Василь Миколайович – голова Острозької міської організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Перший кандидат. В бюлетені № 4.

Наші кандидати у депутати
до Острозької міської ради у бюлетені № 4 

Округ №1 (вул. Валова, Чорновола).

КУРБЕКО Сергій Володимирович – приватний підприємець. Пасажирські перевезення.

Життєве кредо: Головне в діях кожної людини – щирість намірів.

 

Округ № 2 (вул. Декабристів, Гагаріна, Красногірська, Глібова).

АРШИНОВ Григорій Йосипович – директор ТОВ «ВЕЖА».

Життєве кредо: Справедливість понад усе.

 

 

Округ № 3 (вул Городище, Павлюка).

ВЕРУЦЬКА Оксана Андріївна – начальник організаційного відділу Острозької міської ради.

Життєве кредо: Засинай з мрією – просинайся з ціллю.

 

 

Округ № 4 (вул. Островського, Мануїльського, 31,33, Яворницького).

БОНДАРЧУК Вадим Олександрович – приватний підприємець.

Життєве кредо: Чинити людям так, якби ти хотів, щоб чинили для тебе.

 

Округ № 5 (вул. Татарська, 2, 5, 65).

СЕМЬОНОВ Дмитро Анатолійович – провідний економіст «Райфайзен банку Аваль» Нетішинського відділення.

Життєве кредо: Кожна прожита секунда – це частинка життя. Ж ... Читати дальше
Встановити справедливі тарифи на житлово-комунальні послуги 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 526 | Коментарі (0)

Петиція від народу України до Президента України

На сайті Президента України проходить збір підписів під Петицією, яка вимагає встановлення справедливих тарифів.

Влада робить все, аби люди про це не дізналися. Тимошенко – відрізана від телеефірів на основних каналах, які належать олігархам. Нашу партійну рекламу – блокують. Це зрозуміло, бо «Батьківщина» – єдина на сьогодні справді опозиційна політична сила, яка стоїть на виразно про-українських позиціях і захищає інтереси народу.

Ми розуміємо, що ви самі, можливо, не надто обізнані з принципами роботи Інтернету, тому просимо вас – залучіть дітей, онуків, близьких. Тих, хто знає, як знайти сайт з Петиціями, а на ньому саме ту, яка закликає зменшити тарифний тягар і дати людям газ українського видобутку. Знайдіть і проголосуйте!

Отже, адреса сайту https://petition.president.gov.ua/petition/

Адреса нашої петиції: https://petition.president.gov.ua/petition/12551

Її номер: 12551

Разом – переможемо! Боротьба за справедливі тарифи – триває!

 

РЕЙТИНГИ «БАТЬКІВЩИНИ» ДЕДАЛІ ЗРОСТАЮТЬ!

ДАНІ ОФІЦІЙНОГО ПРЕС-РЕЛІЗУ міжнародного інституту «КМІС»

Найсерйозніша соціологічна група України – Інститут «КМІС» – оприлюднив офіційні дані всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного з 17 по 27 вересня 2015 року. Методом особистого інтерв’ю було опитано 2041 респондента, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму).

Головний результат: «Батьківщина» – обходить – БПП «Солідарність» на виборах до місцевих органів влади, займаючи першу позицію та нарощуючи ... Читати дальше
Володимир МАЦУН: «Відродимо славу Острога разом» 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 523 | Коментарі (0)

Усе велике починається з малого, конкретного і реального. Так відбуваються і зміни у кожній громаді: з бажання, плану і команди. На цьому базується і впевненість кожного досвідченого господарника, який прагне змін у своєму місті на краще і бачить реальні механізми втілення своїх задумів. Про це ведемо конкретну розмову з кандидатом на посаду міського голови Острога Володимиром Степановичем МАЦУНОМ:­

– Як би Ви лаконічно окреслили суть своєї передвиборчої програми?

– Зміни починаються з відродження забутого і недопрацьованого, з простих справ. Якщо говорити, нап­риклад, про комунальну сферу, то це відновлення сортування сміття. Сьогодні є підприємці, охочі приймати вторсировину, займатися справою, актуальною для нашого історичного міста. Його чистота і ошатність – це облаштування тротуарів, налагодження вуличного освітлення в осінньо-зимовий період, відновлення очисних споруд, на які є проектно-кошторисна документація. Зараз вони працюють як каналізаційно-насосна станція, а свого часу, до зміни влади у країні, ми були за крок до втілення плану їх роботи. Ще один задум відновлення призабутого старого – «Марсель». Вважаю, що саме там можна зробити хороший культурно-спортивний комплекс, а не шукати мільйони на проект та побудову нового. На відродження багато коштів не потрібно. Те ж саме стосується і відрод­ження пам’яті про знаних і шанованих острожан. Шаховий турнір памяті Йосипа Аршинова, який давно переріс рамки міста, теж починався з ентузіазму, а можна ж таким же зробити і конкурс скрипалів імені Леоніда Матюка, шанувальників історії імені Рафаїла Шпізеля, чи Петра Андрухова, дякуючи якому місто славне своїм Національним університетом «Острозька академія».

– Якщо мова зайшла про освіту, то які зміни &sh ... Читати дальше
Ми готові допомагати громаді конкретними справами 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 472 | Коментарі (0)

Партія Конкретних справ­ об’єднала ліде­рів Рівненщини – професіоналів, успішних і небайдужих підприємців, вмілих господарників. Ми вміємо працювати на користь громади міста, поважаємо людей, любимо свою професію і працюємо на розвиток міста і благо України. Бо країна будується не патріотичними гаслами, а конкретними справами. І ми це доведемо!

Ми не роздаємо порожніх обіцянок і не робимо словесної ставки на професійність, чесність і прозорість, ми вже працюємо чесно, професійно і відкрито. У нас немає на меті збагачення, ми готові ділитися досвідом і допомагати конкретними справами державі та територіальній громаді уже сьогодні, аби провести необхідні реформи,  щоб стати економічно сильним краєм.

Острог має стати містом економічного, соціального та культурного комфорту. При розумному економічному підході та ефективному використанні інвестиційного потенціалу, державних субвенцій та активній участі у конкурсах проектів та програм Міжнародного Фонду регіонального розвитку, в  місті цілком реально запустити не одне прибуткове підприємство та реалізувати чимало соціальних, культурних, оздоровчих проектів.
Ми хочемо залишитися в історії міста тими обранцями, які конкретними справами будуть причетні до позитивних змін у кожній сфері діяльності Острожчини, які обов’язково будуть.

Ми переконані, що довіра завойовується реальними вирішеннями наболілих проблем. Наша команда однодумців готова взяти на себе таку відповідальність! Плідно співпрацювати, щоб допомогти громаді повернути віру у чесне слово кандидата, у те, що кожна обіцянка повинна бути підкріплена виконанням обіцяного.

Ми готові працювати чесно і самовіддано, щоб Острог став першим містом в Україні, в якому жителі за прикладом європейських країн через місцеві референдуми по-справжньому управляли б життям міста. Щоб влада була на відстані подиху, працювала з жителями міста у тандемі – злагоджено і конструктивно. Адже ... Читати дальше
Сергій ЛІДАВЕЦЬ – кандидат на посаду міського голови Острога 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 652 | Коментарі (0)

Острогу – молодого та чесного мера!

Острог – невеличке, мальовниче містечко з глибокою історією та величезним потенціалом. Однак, сьогодні наше місто призупинилось у своєму розвитку. Саме тому я, пересічний житель міста Острога, вирішив спробувати змінити наше життя. Я живу тими ж проблемами, що й ви, шановні острожани. І саме тому реальні прості люди з розумінням проблем населення, а не багаті бізнесмени та політики з досвідом, повинні прийти до влади. Нашому місту потрібен ковток свіжого повітря – і воно перетвориться на сучасне, розвинуте європейське місто. Це не лише слова, ось конкретні кроки, які пропоную першочергово здійснити для розвитку нашого міста:

БЛАГОУСТРІЙ

• розвиток інфраструктури м. Острог – ремонт доріг, вулиць (вул. Дулібів, пров. Кузнєцова, Татарська та ін.);

• вирішення проблеми вивозу сміття у місті, упорядкування сміттєзвалищ, встановлення контейнерів та урн;

• встановлення «лежачих поліцейських» на дорогах;

• створення громадського туалету;

• вирішення проблеми паркування у місті;

• встановлення публічної дошки оголошень.

РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ДОВКІЛЛЯ

• створення туристичних ліхтариків-вказівників;

• створення табло з графіком руху громадського транспорту на основних зупинках;

• створення безкоштовної wi-fi зони у місті;

• сприяння виділення приміщень для занять дітей у гуртках (бойовий гопак, танці, бокс);

• підтримка розвитку туристичної інфраструктури.

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

• створення онлайн-центру для звернень громадян та реєстрації своїх проблем;

• залучення молоді до реалізації місцевої влади;

... Читати дальшеОстрог - не майданчик для виборчих експериментів 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 531 | Коментарі (0)

Шановні острожани!

Звертаюся до вас, як людина, якій не байдуже наше місто. Місто, куди ще зовсім юними приїхали мої батьки, пустили тут своє коріння: збудували будинок, поставили на ноги дітей. Та так надійно, що ні у мене, ні у мого брата жодного разу не виникало навіть думки покинути наш Острог. Ми завжди відчували тепло та підтримку міста, його мешканців. Зі своєї сторони завжди робили, робимо і будемо робити все для його розвитку.

25 жовтня вибори міського голови. Відчуваю, що, мабуть, не виправдав очікувань своїх друзів та виборців, не подавши свою кандидатуру на посаду мера. Відверто, і не готувався, тому що завжди керуюсь правилом: якщо робити, то від душі, або не починати взагалі. Впевнений, що в разі обрання мене депутатом міської ради, я принесу не менше користі рідному місту. Свою діяльність продовжуватиму на громадських засадах, як помічник народного депутата Юрія Вознюка та разом з командою однодумців планую втілювати в життя наші проекти, як в місті, так і на своєму виборчому окрузі зокрема.

Гірко про це писати, адже я звик до чесної боротьби, але серед сьогоднішніх кандидатів є «варяг», який на хвилі дешевого популізму хотів би використати моє прізвище для збільшення свого рейтингу, внести розбрат у нашу родину. Тому, щоб покласти край чуткам, офіційно заявляю, що ні я, Олександр Олішевський, ні мій брат Віталій не є членами команди Сергія Опрі, і, відповідно, не підтримуємо його, як кандидата на міського голову Острога. Більше того, я впевнений, що людина, яка вважає наш древній Острог депресивним містом, не має морального права його очолювати.

 Звичайно я, як і кожен з нас, щиро прагну позитивних змін, але в існуючій ситуації твердо визначився, що найкращі зміни – це залишити вектор розвитку, започаткований діючим міським головою Олександром Федорович ... Читати дальше
Вітання захисникам України 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 565 | Коментарі (0)

Я, як учасник АТО, хочу привітати всіх військовослужбовців

з Днем захисника України!!!

Нехай ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких супе­речок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишок і мир.

Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу!

І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Кандидат в депутати Острозької міської ради від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Галібін Роман Олегович

ГРОМАДА МАЄ УСВІДОМИТИ, ЩО ЛИШЕ ЗА ЇЇ ПІДТРИМКИ ВЛАДА МОЖЕ ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 583 | Коментарі (0)

Михайло КИРИЙЧУК народився 10 червня 1966 року на Житомирщині. Освіта вища. У 1990 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства, а в 2005 році – Національний університет «Острозька академія», магістр державної служби. Свою трудову діяльність розпочав у 1990 році в Острозі на меблевій фабриці майстром будівельної дільниці, і до 2002 р. працював на підприємствах міста (райсількомунгоспі, маслосироробному заводі та комунальному підприємстві проектування та дизайну).

З 2002 по 2008 р. Михайло Кирийчук працював заступником Острозького міського голови з питань житлово-комунального господарства; в 2008 – 2010 роках – начальником управління містобудування та архітектури Рівненської ОДА.

В 2010 – 2014 роках – начальник інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Рівненській області. Тепер – голова громадської спілки «Будівельний сектор Рівненщини».

Позапартійний. Разом з дружиною виховують двох дітей. Все своє свідоме життя прожив в Україні.

Після закінчення вузу разом зі своєю родиною став проживати в Острозі, де й розпочалася моя трудова діяльність.

Аналізуючи свій життєвий шлях і трудову діяльність, прийшов до висновку, що вніс свій посильний внесок у розвиток рідного міста. Протягом цих років брав безпосередню участь та сприяв будівництву адмін­приміщення і цехів меблевої фабрики, пологового будинку, дитячого садочка на Новому місті, захисної дамби по вул. Ціолковського, добудові багатоквартирного житлового будинку по вул. Бельмаж, 102, приміщень НаУ «Острозька академія», школи № 3 та інших навчальних закладів нашого міста. Сприяв у виготовленні проектної документації і початку будівництва Свято-Миколаївського храму УПЦ КП, ініціював передачу приміщення Свято-Воскресенського ... Читати дальше
Передвиборча програма кандидата на посаду Острозького міського голови Олександра Шикера 

№ 42 від 17 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 642 | Коментарі (0)

Соціальна сфера:

– Найважливіше завдання міської влади — турбуватися про жителів міста, особливо про найменш забезпечені верстви населення.

Система освіти:

– провести роботу по будівництву їдалень у навчальних закладах, зокрема, Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» та ЗОШ № 3.

Економіка:

– забезпечити прозорість і законність оренди та продажу об'єктів комунальної власності, реалізовувати проекти на конкурсній основі;

– сприяти створенню нових робочих місць.

Комунальне господарство:

– сприяти створенню об'єднань співвласників житлових багатоквартирних будинків з метою ефективного вирішення комунальних питань;

– проводити планомірний ремонт дорожнього покриття вулиць міста, здійснювати будівництво нових доріг за участі членів територіальної громади міста;

– максимально забезпечити освітлення вулиць міста;

– продовжити встановлення додаткових контейнерів для збирання сміття;

– за підтримки громади організувати роботу по ліквідації стихійних сміттєзвалищ;

– продовжити облаштування місць масового відпочинку населення та встановлення додаткових зупинок для громадського транспорту;

– облаштувати громадський туалет;

– завершити роботи по виготовленню Генерального плану міста та сприяти прискоренню забудови житлових масивів.

Сфера довкілля:

– продовжити заплановану роботу по будівництву спортивного комплексу;

– сприяти розвитку дитячих гуртків і секцій для створення позитивного середовища задля розвитку талановитої молоді;

– запроваджувати нові та підтримувати вже існуючі міжнародні п ... Читати дальше
ЗНАЙОМСТВО З КОМАНДОЮ 

№ 41 від 10 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 740 | Коментарі (0)

Підтримуємо на посаду Острозького міського голови:

Шикер Олександр Федорович народився 27 липня 1962 р. в Острозі. Освіта вища. У 1999 р. закінчив Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого. В 1979 – 1980 рр. трудився слюсарем в Острозькому АТП-17033, у 1986 – 1994 рр. – слюсарем на Острозькому шиноремонтному заводі. У 1994 – 2001 рр. працював на посадах слідчого та старшого слідчого Острозького МВ УМВС України в Рівненській області. В 2001 – 2010 рр. працював на посаді старшого слідчого міжрайонної прокуратури Рівненської області. У 2010 р. обраний Острозьким міським головою. Цього року йде на вибори шляхом самовисування. Рішенням зборів Острозької міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» прийнято підтримати Шикера О. Ф. на посаду Острозького міського голови.


Кандидати в Острозьку міську раду:

Іщук Сергій Іванович 1982 року народження. Завідувач кафедри теорії та історії держави і права Національного університету «Острозька академія», кандидат юридичних наук, доцент, адвокат. Депутат Острозької міської ради VI скликання, зас­тупник голови постійної комісії з питань бюд­жету, фінансів, податкової та регуляторної політики Острозької міської ради. голова Острозької міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». Очолив виборчий список на виборах до Острозької міської ради з метою  реалізації інтересів місцевої громади, покращення добробуту та благоустрою міста.

1) Мамонтова Наталія Анатоліївна народилася 3 листопада 1971 р. Завідувач кафедри фінансів, обліку і ауди ... Читати дальше
Тимошенко билась як лев. І – перемогла! 

№ 41 від 10 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 321 | Коментарі (0)

Верховна Рада підтримала законопроект, який дозволить знизити тарифи на газ для населення. Верховна Рада України у першому читанні підтримала законопроект
№ 2835 про внесення змін до Податкового кодексу щодо здешевлення вартості газу для населення.

Рішення пройшло не зразу. Тимошенко виходила до трибуни знову і знову, знаходячи все нові аргументи на користь людей та України. Під тиском неспростовних доказів, документів, фактів та емоційного пориву Юлії Володимирівни Верховна Рада таки ухвалила рішення, яке здатне вирішити ситуацію з тарифами.

Як заявила з парламентської трибуни Юлія Тимошенко, здешевлення вартості газу для населення  призведе до притоку інвестицій та дозволить знизити тариф на газ і тепло для людей. За її словами, «політика і стратегія уряду – реальне знищення державної галузі видобутку газу».

«Не можна для підприємств з іноземними інвестиціями ставити 29% ренти, а для державних підприємств залишати 70% – це безглуздя й економічна непрофесійність», – зазначила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко наголосила, що наприкінці минулого року абсолютно помилково  Верховна Рада вперше за всі часи незалежності проголосувала нову норму ренти на газ власного видобутку в розмірі 70%.

«Помилково», тому що одне зі стратегічних завдань України – розгорнути  власний видобуток українського природного газу до таких масштабів, щоб можна було замістити імпорт російського природного газу», – пояснила вона.

Лідер «Батьківщини» зауважила, «наш видобуток українського газу – це і є наша енергетична незалежність і наша політична свобода».

«Якщо державна влада України думає про нашу свободу, про нашу незалежність, про наш сувереніт ... Читати дальше
Тетяна Матласевич: лідери Рівненщини реалізують ряд прогресивних проектів 

№ 41 від 10 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 322 | Коментарі (0)

Ніхто, крім нас самих, не побудує нам демократичну, заможну та соціально справедливу державу. Ніхто, крім нас, не наведе лад на наших вулицях, не створить комфортних умов життя у наших селах, містах та містечках. Лише щоденна наполеглива праця та політична воля до справжніх, а не декларативних змін дасть можливість розвиватися місцевим громадам та створювати комфорт і затишок, планувати та реалізовувати економічні та соціальні проекти, дбати про дітей, їх розвиток, духовність та культуру, належне медичне обслуговування. Саме тому я й вирішила балотуватися у депутати Рівненської обласної ради, бо щиро переконана, що ніхто, крім нас самих, не вирішить наших проблем.

Безпосередня участь­ у роботі облас­ної ради дасть можливість ініціювати вирішення питань подальшого розвитку навчального закладу, у якому працюю вже дванадцять років і пишаюся тим, що причетна до його розбудови. Адже сьогодні Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, хоч порівняно молодий, але престижний навчальний заклад, що за підсумками ЗНО 2015 року ввійшов до десятка кращих загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини та здобув авторитет та визнання далеко за її межами. Він став надійним стартовим майданчиком для сотень випускників, які, отримавши міцні і ґрунтовні знання, належний рівень військової та фізичної підготовки, продовжують навчання у вищих військових навчальних закладах, СБУ, МВС, МНС, Прикордонної служби України та несуть службу у зоні АТО, захищаючи суверенітет та незалежність України, бережуть наш мир та спокій. Крім того, вважаю, що значно більшої уваги та фінансової підтримки потребують усі навчальні заклади нашого міста, адже на їх плечі держава та суспільство поклали обов’язок виховання наших дітей – того покоління, яке у майбутньому будуватиме, творитиме, забезпечуватиме нашу старість.

Саме сьогодні ми маємо створити належні умови для навчання та занять спортом нашим школярам і дошкільн ... Читати дальше
ПОРЯДОК У ВЛАДІ! ЗАКОННІСТЬ В ДЕРЖАВІ! МОРАЛЬНІСТЬ В СУСПІЛЬСТВІ! 

№ 41 від 10 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 430 | Коментарі (0)

ПОРЯДОК У ВЛАДІ!

ЗАКОННІСТЬ В ДЕРЖАВІ!

МОРАЛЬНІСТЬ В СУСПІЛЬСТВІ!

САЛКОВСЬКИЙ ВІКТОР ЛЕОНІДОВИЧ

кандидат в депутати до Рівненської обласної ради по виборчому округу № 52, м. Острог

САЛКОВСЬКИЙ ВІКТОР ЛЕОНІДОВИЧ народився 1 квітня 1982 року в смт. Домачево, Брестської області, Білорусь.

В 1999 році закінчив Острозьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з відзнакою (срібна медаль).

Освіта вища. У 2004 році закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі (м.Київ), факультет міжнародної економіки та менеджменту за спеціальністю магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (диплом з відзнакою).

З 1 листопада 2004 року по 18 жовтня 2012 року працював в РОД АТ «Райффайзен Банк Аваль» на посадах: економіст І-ї категорії Острозького відділення, провідний економіст валютного контролю, провідний економіст Базового відділення, Головний експерт (заступник начальника) Центрального відділення.

З 19 жовтня 2012 р. по цей час – РФ ПАТ «Укртелеком» працював на посаді спеціаліст з продажу послуг клієнтам сегменту малого та середнього бізнесу.

Добровільно написав рапорт та 19.08. 2014 року був мобілізований згідно указу Президента України до складу Збройних Сил України на посаду заступника командира по роботі з особовим складом. Учасник бойових дій. Старший лейтенант.

Позапартійний. Підтримую програму політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – послідовну, продуману і стабільну, соціально-зорієнтовану. Неодру­жений.­

 

Дорогі земляки!

На сьогодні в ... Читати дальше
Сплав молодості та досвіду 

№ 41 від 10 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 364 | Коментарі (0)

Шановні острожани!

Ми, депутати Рівненської обласної ради 6-го скликання

Ігор Пасічник та Роман Василишин, робили і надалі будемо робити все можливе, щоб Острог став справжнім європейським містом.

Однак, на цей раз ми вирішили не висувати свої кандидатури в депутати обласної ради, а віддати свої голоси за молодого, талановитого, перспективного політика, успішного випускника Острозької академії, знаного острожанина Корнійчука Олександра Васильовича.

Просимо усіх острожан підтримати кандидатуру ОЛЕКСАНДРА КОРНІЙЧУКА y депутати Рівненської обласної ради.

Упевнені, що він достойно виконає свій обов'язок перед виборцями нашого міста.

КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ ДО РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД МІСТА ОСТРОГА

ОЛЕКСАНДР КОРНІЙЧУК

 

Сплав молодості та досвіду

Мені поталанило познайомитися з Олександром Корнійчуком ще у 2012 році, і на сьогоднішній день із впевненістю можу сказати, що в його особі доля подарувала мені вірного та надійного товариша. Порядний сім’янин, досвідчений керівник, молодий науковець, людина з тонким почуттям гумору – усі ці якості гармонійно поєднанні в нашому Сашкові. Буваючи в Острозі, ми частенько крокуємо вулицями міста, і дуже показово те, що у людей, які йдуть назустріч, майже завжди з’являється щира посмішка, бажання перекинутися з Сашею декількома словами. Це говорить мені про одне: він душевна людина, і на своїй високій посаді демонструє абсолютний професіоналізм та силу характеру. Надзвичайно ціную наші відносини та переконаний, що цей сплав молодості та досвіду неодмінно потрібно використати для розвитку нашої Рівненської області. Щиро за це вболіваю. Вірю, що спільно нам вдасться ще багато чо ... Читати дальше
25 000 000 доларів. На кону – здоров’я десятків тисяч людей! Іспит для РОДА на профпридатність 

№ 40 від 3 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 361 | Коментарі (0)

Питання роботи (працевлаштування) та здоров’я (медичних послуг) залишаються двома найактуальнішими проблемами для сотень тисяч мешканців Рівненщини. Результати роботи нинішньої влади під проводом уряду Яценюка є в обох цих напрямках плачевними. Жодного покращення ситуації від часів Януковича не відбувається. Усе списують на війну та Путіна, виправдовуючи ними власну бездіяльність, тотальну корупцію та уперте небажання працювати в інтересах людей.

У межах цього проекту передбачається реконструкція 26 сільських медзакладів, ремонт 79 амбулаторій, запровадження в лікарнях IT-технологій, а також створення обласного кардіологічного центру на базі обласної лікарні.

Показовою у цьому плані є історія про 25 мільйонів доларів (це понад півмільярда гривень), що їх Світовий банк готовий виділити Рівненщині – безповоротно і саме на потреби медицини. З єдиною умовою – відповідально підійти до отримання цього ґранту, виконати елементарні технічні умови і скерувати гроші на цілі самого проекту. Тобто на медзаклади Рівненщини. На облаштування ФАПів та закладів первинної допомоги населенню у сільській місцевості Світовий банк дає 13 мільйонів доларів. Окремо, в межах проекту, має бути профінансоване створення потужного Кардіологічного центру на базі обласної лікарні (7 мільйонів доларів).­

Здавалося б, чудова ситуація – гроші падають для Рівненщини з неба. Гроші дуже великі, і саме на те, що потребують люди. Однак, усе не так просто.­

Пару тижнів тому Рівненщину відвідав Паоло Беллі – керівник робочої групи Світового банку, яка опікується впровадженням на Рівненщині Проекту «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу». У межах цього проекту передбачається реконструкція 26 сільських медзакладів, ремонт 79 амбулаторій, запровадже ... Читати дальше
Нас усіх об’єднує спільна мета 

№ 40 від 3 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 260 | Коментарі (0)

Звіт депутата Острозької міської ради Олександра Корнійчука,
голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики впродовж листопада 2010 – вересня 2015 року

Дорогі острожани! Звітуючи про свою роботу, без перебільшень можу сказати, що намагався працювати прозоро, ефективно та злагоджено у єдиній команді. Адже нас усіх об’єднує спільна мета – бачити Острог квітучим, економічно привабливим та одним з найкращих в області.

Одним із основних завдань депутата міської ради є участь у пленарних засіданнях міської ради та робота в постійній комісії. Тому на особистому постійному контролі перебувають рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії. 

 Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності є робота з виборцями, громадянами усіх категорій, незалежно від віку та зайнятості, належності до тієї чи іншої партії або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. 

 Впродовж депутатської каденції спільно міським головою О. Шикером та депутатським корпусом, за підтримки виборців, на виборчому окрузі було зроблено наступне:

– проведено реконструкцію сходового маршу в дворі житлового будинку № 33, що по вул. Мануїльського;

– проведено реконструкцію системи освітлення під’їздів в житлових будинках № 31 та 33 по вул. Мануїльського;

– проведено реконструкцію сходів до буд. 2, що по вул. Татарській;

– замінено вхідні двері у під’їздах багатоквартирних будинків на посилені металічні з кодовими замками;

– прове ... Читати дальше
Місцеві вибори 2015 

№ 40 від 3 жовтня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 479 | Коментарі (0)

Острозька міська виборча комісія повідомляє про реєстрацію кандидатів на посаду Острозького міського голови (в порядку надходження документів): Роберт Олександрович КОВАЛЬ (зареєстрований 23 вересня), Сергій Олександрович ОПРЯ (23 вересня), Олександр Федорович ШИКЕР (25 вересня), Володимир Степанович МАЦУН (30 вересня), Сергій Павлович ЛІДАВЕЦЬ (30 вересня).­

Острозька міська виборча комісія 30 вересня на засіданні зареєструвала кандидатами в депутати до Острозької міської ради наступних осіб, висунутих політичними партіями (публікується в порядку подання документів та їх реєстрації):

Острозька міська організація політичної партії «Громадянська позиція» – Борис Борисович ГЛОВАЦЬКИЙ – перший кандидат, Артем Володимирович БУЗА – 1 (тут і далі – виборчий округ Острога, прізвища подано за порядком висунення по виборчих округах), Тетяна Володимирівна ЧЕРУХА – 2, Надія Василівна РАДИСЮК – 4, Віктор Борисович ГЛОВАЦЬКИЙ – 5, Андрій Іванович СМИРНОВ – 6, Андрій Володимирович ЛІДАВЕЦЬ – 10, Андрій Анатолійович ШЕВЧУК – 11. Віктор Олександрович ФРАНЧУК – 14, Олексій Олексійович АБРАМОВИЧ – 15, Наталія Петрівна ГРИНИК – 16, Анатолій Анатолійович ІЩУК – 19, Артем Андрійович РАДИСЮК – 20, Ігор Кузьмович ПРИСТУПА – 21, Валентина Василівна ГРИЩУК – 22, Михайло Сергійович МАРЦУН – 23, Галина Миколаївна БЕРНАЦЬКА – 26.

Острозька міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – Василь Миколайович МИРОНЮК – перший кандид ... Читати дальше
Юлія Тимошенко: Корупціонерів – до кримінальної відповідальності! 

№ 39 від 26 вересня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 301 | Коментарі (0)

Юлія Тимошенко вимагає притягнути до кримінальної відповідальності всіх посадовців, які причетні до корупції на газовому ринку. Про це вона заявила під час заслуховування у Верховній Раді звіту Робочої групи щодо тарифів.­

Лідер «Батьківщини» зазначила, що і в суспільстві, і в парламенті вже давно дискутується питання обґрунтованої ціни на газ для населення. Ціни, що їх виставляє Уряд та НКРЕ (Національна Комісія регулювання енергетики), є завищеними і несправедливими. Несправедливими, бо включають вагому корупційну складову.

За словами Тимошенко, головний висновок, який зробила робоча група Верховної Ради України – не підтвердила необхідність використовувати імпортний газ для потреб населення. Тобто, газу українського видобутку цілком достатньо для забезпечення усіх потреб населення та ЖКГ.

«Іншими словами – вистачає українського газу! І це ключове питання у встановленні цін на газ для населення і, як наслідок, тарифів на тепло. Тому що, від того, чи достатньо українського газу, залежить, чи буде ціна для людей 7188 грн. чи 1900 грн. Бо це український газ. Різницю відчуваєте?» – заявила лідер фракції.

До речі, ст.10 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» чітко вказує, що природний газ, видобутий «в межах території України, застосовується для формування ресурсу природного газу для потреб населення». Це не факультатив! Це – норма закону, який зобов’язаний виконувати уряд і НКРЄ.

Тимошенко пояснила: «За розрахунками для потреб населення необхідно 16,2 млрд. кубометрів газу, а реально уряд своєю постановою віддає тільки 10,6. Ось де корупція: 5,6 млрд. кубометрів українського газу не віддано населенню, а заміщено імпортованим. І від цього люди платять 7188 замість 1900» ... Читати дальше
Головне – надати дієву допомогу людині 

№ 39 від 26 вересня 2015 р.  Рубрика: Політика, депутатська діяльність | Переглядів: 280 | Коментарі (0)

Звіт депутата Рівненської обласної ради
Ігоря Демидовича Пасічника
про депутатську діяльність у 2013–2015 роках

Я обраний депутатом Рівненської обласної ради VІ скликання по одномандатному виборчому округу № 37 (Острог), член постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури і духовності.

Незмінним пріоритетом вважаю надання необхідної допомоги у вирішенні проблем виборців, розвиток міста Острога як сучасного університетського містечка європейського типу.

Згідно з затвердженим графіком, в останню п’ятницю місяця проводився прийом громадян міста Острога.

За період з січня 2013 по вересень 2015 року проведено 32 таких прийоми громадян з особистих питань, на яких по допомогу звернулось 195 громадян. 4 особам була надана матеріальна допомога на лікування. З інших питань надано роз’яснення згідно з вимогами чинного законодавства та підготовлено звернення до відповідних компетентних органів. Надходили також звернення від жителів м. Острога щодо капітального ремонту відрізку дороги Рівне – Тучин – Гоща «Р-05», яка з’єднує Острог зі столицею України Києвом, про що був поданий депутатський запит голові Рівненської обласної ради. Розглянувши депутатський запит депутатів обласної ради  Романа Даниловича Василишина та  Ігоря Демидовича Пасічника щодо проведення капітального ремонту ділянки автомобільної дороги Рівне – Тучин – Гоща Р-05, рішенням тридцять третьої сесії обласної ради включено зазначену дорогу до переліку об’єктів будівництва, фінансування яких буде здійснюватися у 2015 році. Подані запити щодо відновлення курсування поїзда №111/112 Харків – Львів через Рівненську область до Міністерства інфраструктури України та Державної адміністраці ... Читати дальше
1-20 21-40 41-58