Четвер

25.04.2019

01:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Помічники у виконанні судових рішень
Конституцією України закладено принцип обов’яз­ковості виконання судових рішень. Вироки, рішення, постанови, ухвали, які виносяться ім’ям України, повинні виконуватися. І цю функцію покладено законом на державну виконавчу службу (ДВС), яка 17 грудня відзначає День працівника державної виконавчої служби.

24 березня 1998 року Верховною Радою України був прийнятий Закон України "Про державну виконавчу службу”, на яку покладено завдання своєчасного, повного і неупередженого примусового виконання рішень, передбачених законом. На виконання цього закону на початку 1999 року в системі органів Міністерства юстиції України була утворена державна виконавча служба та сформовані її органи. 09.03.2011 року вступила в дію нова редакція Закону України «Про виконавче провадження».

Робота державного виконавця є достатньо складною. Адже це повсякденне спілкування з десятками людей: учасниками виконавчого провадження, посадовими і службовими особами, керівниками підприємств-боржників. І ця робота постійно пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями – вилученням і позбавленням боржників майна, виселенням громадян, розв’язанням корпоративних спорів. Уміння виконавця за таких обставин знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень – ось ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями.

 Проте, незважаючи на всю складність процесів, державна виконавча служба – це надійний помічник у виконанні судових рішень, адже ДВС реалізує одну з найважливіших функцій держави – виконання рішень судів та інших органів.

За 11 місяців 2011 року відділом державної виконавчої служби Острозького районного управління юстиції завершено 3200 виконавчих проваджень на суму 10276117 грн. на користь фізичних та юридичних осіб. З них 2496 виконавчих проваджень на суму 846549 грн. бюджет. Стягнуто 103000 грн виконавчого збору.

Звісно, проблеми існують і будуть існувати, адже державна виконавча служба – це орган примусового виконання рішень, а примус – це завжди проблема. Але сподіваємось, що жіночому колективу, де працюють досвідчені фахівці: старший державний виконавець Катерина Воронецька, державні виконавці Тетяна Дума, Людмила Байдіна, спеціалісти Світлана Павлюк та Юлія Хрипонюк вдається максимально задовольнити вимоги стягувачів та боржників, захистивши їх законні права.

З нагоди професійного свята – Дня працівників державної виконавчої служби – бажаю всім колегам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу, нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку, здоров’я вам та задоволення від вашої почесної праці.

Надія ДЕМ’ЯНЧУК, в.о.начальника відділу державної виконавчої служби Острозького районного управління юстиції
Просмотров: 390 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]