Понеділок

22.04.2019

03:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Порядок доплати до мінімального страхового внеску

Не секрет, що сьогодні, у зв‘язку зі складною економічною ситуацією, підприємства та організації, щоб остаточно не закритися, вимушені проводити так звану «оптимізацію», а, говорячи простіше, звільняти значну кількість працівників. Більш далекоглядні роботодавці застосовують на своїх підприємствах інші методи виживання. Щоб зберегти трудовий колектив і кваліфікованих працівників, вони або відправляють співробітників у вимушені відпустки без збереження заробітної плати, або залишають працювати на неповний робочий день.  

Звісно, при цьому доход такого співробітника істотно зменшується. А інколи він навіть нижчий за встановлену мінімальну заробітну плату. Особливо турбує цей несподіваний і вкрай неприємний поворот долі людей передпенсійного віку. Адже зарплата для них – це не тільки джерело існування і благополуччя родини сьогодні, але й показник, від якого залежатиме їхнє пенсійне забезпечення і спокійна старість у найближчій перспективі. Проте, як відомо, згідно із законодавством України, при виході на пенсію враховуються і страховий стаж, і зарплата, що, до речі, беруться для розрахунку лише в тому випадку, якщо за відповідний період сплачувалися внески до Пенсійного фонду. Якщо ж людина, навіть не зі своєї вини, отримує зарплату меншу, то відповідно меншим буде і внесок до Пенсійного фонду зі всіма негативними наслідками, що з цього випливають.

Відповідно до частини 3 статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058-XV) страховий стаж обчислюється в місяцях. При цьому місяць зараховується до страхового стажу як повний, тільки за умови, якщо за нього сплачено не нижче мінімального страхового внеску. Відповідно до статті 1 Закону (1058-XV) зі змінами та доповненнями мінімальний страховий внесок – це сума коштів, що визначається розрахунково як добуток розміру мінімальної заробітної плати і розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, встановлених законом, на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід).

Особи, які за період з 01.01. 2004 року не мають трудового стажу, можуть офіційно укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, звернувшись до органів Державної фіскальної служби.

Коли ж особа працює неповний робочий час (неповний робочий день, неповний робочий тиждень), її прийняли на роботу не з першого дня календарного місяця або звільнили не останнім днем календарного місяця, перебуває у відпустці без збереження заробітної плати тощо (окрім випадків, коли сума сплачених внесків менша за мінімальний розмір у   зв’язку з порушенням роботодавцем трудового законодавства), і сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду, відповідної доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

Застрахована особа, яка бажає зарахувати неповний місяць роботи до страхового стажу, як повний, подає до органів Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії заяву відповідного зразка. Працівник Пенсійного фонду на підставі даних персоніфікованого обліку про періоди, за які застрахована особа бажає здійснити доплату у сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, складає повідомлення – розрахунок.

Застрахована особа здійснює доплату в сумі, зазначеній у повідомленні – розрахунку, протягом 10 календарних днів з дня його отримання та формує і подає до органів Пенсійного фонду України сама за себе відомості про суми доплати.

Наприклад: наймана особа, яка працювала у страхувальника, бажає провести доплату до мінімального страхового внеску за період січень – квітень 2010 р.(35,2%), січень – червень 2012 р., січень – лютий 2014 р.(36,9%+3,6% – за 11 клас ризику).

За додатковою інформацією з питань  доплати до мінімального страхового внеску звертатись в управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі за тел. (03654) 22035, 23005 або за адресою: пр-т Незалежності, буд. 9, каб. 206, 207, 208, 209.

Тетяна ОПАНАСЮК,
заступник начальника управління

№ 50 від 6 грудня 2014 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 383 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]