П'ятниця

26.04.2019

05:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Порушникам – стягнення, місту – благоустрій
Діяльність кримінально-виконавчої інспекції Острозького району спрямована на виконання діючого законодавства України та нормативних документів в сфері виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, контролю за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарань з випробуванням. Але кримінально-виконавча інспекція виконує рішення судів не тільки щодо покарань, а й відносно осіб, яких було притягнуто до адміністративних стягнень, зокрема громадських робіт.

Варто зауважити, що водії, котрі керують мопедами і скутерами в стані алкогольного сп’я­ніння, несуть відповідальність, так само як і водії автомобілів, тобто теж притягуються до адміністративної відповідальності за статтею 130 ч. 1, 2 Кодексу про адміністративні порушення. Особливість виконання стягнень у вигляді громадських робіт полягає у виконанні особою, яка вчинила правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно-корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування. Правопорушники направляються кримінально-виконавчою інспекцією в міську, селищну та сільські ради за місцем їх проживання, там відбувають стягнення, дбаючи про благоустрій підвідомчих територій.

З початку 2012 року в кримінально-виконавчій інспекції Острозького району пройшло по обліках 32 особи, на яких було накладено адміністративні стягнення у вигляді громадських робіт.

Також слід зазначити, що у разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою судді не відбутий строк громадських робіт за поданням кримінально-виконавчої інспекції може бути замінений адміністративним арештом з розрахунку один день адміністративного арешту за п’ять годин громадських робіт, але не більш як на п’ятнадцять діб.

Ухиленням від відбування громадських робіт є неприбуття порушника за викликом до кримінально-виконавчої інспекції без поважної причини та невихід порушника на роботу без поважної причини.

Кримінально-виконавчою інспекцією Острозького району проводиться індивідуально – профілактична робота із правопорушниками, спрямована на дієве перевиховання даних категорій громадян з метою запобігання вчиненню нових правопорушень.

Маю надію, що цей вид адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт буде корисним як для суспільства, так і для правопорушників, які матимуть час зробити корисні висновки для себе.

Юрій КАЗНОДІЙ,
інспектор Здолбунівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, лейтенант внутрішньої служби
Просмотров: 390 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]