П'ятниця

26.04.2019

04:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Порушників карають громадськими роботами
Діяльність кримінально-виконавчої інспекції Острозького району спрямована на виконання діючого законодавства України та нормативних документів у сфері виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, контролю за поведінкою осіб звільнених від відбування покарань з випробуванням та осіб звільнених з установ виконання покарань умовно-достроково. Але кримінально-виконавча інспекція виконує рішення судів не тільки щодо покарань, а й відносно осіб, яких було притягнуто до адміністративних стягнень, зокрема громадських робіт.


Водії, які керують мопедами і скутерами в стані алкогольного сп’яніння, несуть відповідальність, як і водії автомобілів, тобто так само притягуються до відповідальності по статті 130 ч.-1,2 Кодексу України про адміністративні порушення. На даний час санкції 7 статей адміністративного кодексу передбачають стягнення у вигляді громадських робіт від 20 до 60 годин. Особливість виконання стягнень у вигляді громадських робіт полягає у виконанні особою, яка вчинила правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно-корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування. Правопорушники направляються кримінально-виконавчою інспекцією в міську, селищну та сільські ради за місцем їх проживання, там вони відбувають стягнення – покращуючи благоустрій підвідомчих територій.

З початку 2011 року в кримінально-виконавчій інспекції Острозького району на обліку перебувала 101 особа, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Слід зазначити, що у разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою судді невідбутий строк громадських робіт за поданням кримінально-виконавчої інспекції може бути замінений адміністративним арештом з розрахунку один день адміністративного арешту за п’ять годин громадських робіт, але не більш як на п'ятнадцять діб.

Хвилюючим фактом є те, що кількість правопорушників, на яких накладається адміністративне стягнення у виді громадських робіт постійно зростає. У зв`язку з чим кримінально-виконавчою інспекцією Острозького району постійно проводиться індивідуально-профілактична робота із підобліковими, спрямована на дієве відпрацювання громадських робіт.

Юрій КАЗНОДІЙ, інспектор Здолбунівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції

Просмотров: 237 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]