Неділя

21.04.2019

21:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Посміхайся та дивуйся!
Тридцятого травня 2012 року при Острозькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбулося урочисте відкриття двох пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням «Усмішка» (відділ з питань сім’ї, молоді та спорту) та «Дивосвіт» (відділ освіти).

Привітав всіх дітей з початком канікул та відкриттям пришкільного табору головний спеціаліст відділу освіти виконкому Острозької міської ради Опольський Олексій Олександрович, який побажав їм бути красивими, усміхненими, енергійними та активними, відпочити, набратися сили, гарно розважитися у пришкільних таборах аби з новими силами, новими усмішками та натхненням прийти 1 вересня до школи.­

Директори таборів: я, Середюк І.В. та Ющенко Н.І. «Дивосвіт» побажали хлопчикам та дівчаткам веселих канікул і море позитивних емоцій. Адже для всіх дітей підготовлено цікаву програму відпочинку: спортивні змагання, веселі розваги, ігри, конкурси, вікторини, екскурсії.

А далі відбулося знайомство із пришкільними таборами. Тут лунали вірші, пісні та танці, які виконували учасники загону. Хлопчики та дівчатка гарно презентували свій загін. Програма свята включала в себе естафету-візитку пришкільних таборів, яка зокрема складалася з таких напрямків: емблема, девіз, пісня. Хлопчики та дівчатка теплими оплесками зустрічали і підтримували свої загони. Один за одним на сцені виступали учасники таборів.

 Для того, щоб дозвілля в таборах було приємним, веселим та спокійним, щоб порядок та дисципліна завжди були супутниками, всім дітям було роздано правила та розпорядок табору. Після цього усі почесні жителі країни Дитинство принесли перед усією чесною грома­дою урочисту клятву. Для встановлення рівноправного партнерства, взаєморозуміння та поваги наші вихователі в свою чергу урочисто обіцяли: завжди й у всьому допомагати жителям країни Дитинства, вирішувати всі проблеми, як справжні мастаки та бути мудрими!

Приємно, що всі діти забавлялися, веселилися та… усміхалися. І хочеться, щоб такі щасливі усмішки сяяли на обличчях дітей протягом всього часу перебування їх у таборі.

Іванна СЕРЕДЮК, директор пришкільного табору «Усмішка»
Просмотров: 324 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]